Destek Klan Kredi Aktarma

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve YangınSöndüren tarafından 9 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese iyi geceler. Klanlardaki credit aktarma oranları nedir anlatabilir misiniz. Katlanıyor bişeyler diyorlar ama nasıl hangi biçimde güzel bi açıklama olursa sevinirim şimdiden teşekkür ederim

2. Yanılmıyorsam klana girip 1 hafta durursan 5m, 2 hafta durursan 5m daha toplam 10m gibi gibi kredi aktarabiliyorsun oyunculara. Kaldıkca 5m arttığını biliyorum her hafta gönderebileceğin kreid miktarının

3. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi her hafta 5m artıyor maximum 250 m krediye ulaşılıyor diyerim klan başkanın sana 250m attı, bir hafta boyunca kredi alamıyorsun,

Fakat, bir hafta geçtikten sonra hala klandan çıkmadiysan bu rakam tekrardan hafta hafta 5 10 15 diye gitmiyor,

Tekrardan 250m kredi alabiliyorsun,

Sıfırlanma sadece klandan çıkınca ve değiştirince oluyor.

4. Anladım çok teşekkür ederim. Sİstem yalnız çok kötü olmuş. 20 günde çarı fulledim lf 3 ler bo 2 ler falan bir tek irisler kaldı . Kredi anlamında yardım alamamam kötü oldu maalesef.

Birde sayın modlar bu bot işi nedir bu kadar kasılamıyoruz. Özellikle tr 5 mmo şirketinde bırakın tallon kesmeyi lordakia bile kesememekteyiz oyun bu mudur ?

5. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Arkadaşlarımız Klan Ödeme sistemi ile ilgili gerekli açıklamaları size yöneltmiş isterseniz daha detaylı incelemek için buradan ulaşabilirsiniz.

Banlamalar merkez ekip tarafından yapılmaktadır. Bu sorunla ilgili şikayetlerinizi haftalık raporlarımıza ekleyeceğiz.

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  6. Teşekkürler konu kapanabilir

7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.