Destek Klan Kuramıyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ⭐ṜĀPŦŌṜ⭐[ƘURƬ] tarafından 1 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,

Envanterimde 3.seviye lazer ve roket modüllerinden yüzlerce bulunmakta. Bende bunları bitirene kadar istasyon kuracağım hem birilerine eğlenceli vakit geçirme imkanı hemde bot yapan gemilerin botlarına engel olmaya yönelik durumları ortaya çıkartır.

Ama klan kuramıyorum! Her türlü etiketi denedim ve farklı hesaplardan da denedim. Anlamsız olarak 4 harf bile denedim, yani benim istediğim isimler varda olmuyor değil. Bu klan ismi yasak çıkıyor. Durum nedir ?

2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

SSS:Klanla İlgili Herşey öncelikle paylaşmış olduğum linkteki konuyu bir inceleminizi tavsiye ediyorum. Eğer ki her şeyi doğru yaptığınıza ve kullanmak istediğiniz isimlerin o serverda kullanılmadığına emin olduktan sonra hala sorununuz devam ediyorsa lütfen
    Support'a başvurunuz.

İyi forumlar.

3. Yeni yapılan bir güncellemede Şekiller ve Semboller hem nick name hemde klan isim,açılım,tanıtım mesajlarında yasaklandı sadece Latin alfabesi kullanarak rahatça klan açabilirsin :) ( Tabi bir klan terkettiysen ve 48 saat geçmemişse 48 saat sonra klan kurabilir ve başka bir klana katılabilirsin )

Themis. bunu beğendi.
  4. O modülleri klan başkanı değil de klan üyesi olarak da kullanabilirsiniz. Madem klan kuramıyorsunuz alternatif olarak bir klana katılmayı deneyebilirsiniz.