KLAN KURAMIYORUM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve barkın07 tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. barkın07

barkın07 User

Adminim klan kuracam bir klandan yeni ayrıldınız klana giremzsiniz kurmazsınız falanda demiyor klan kur. Tıklıyorum gönder diyorum hiç bişi demior neden acaba ?

2. Şimdi Kardeşim Tabi klan Kuramassın NEden OLucaksa 48 saat Beklemelısınız yanı 2ğün boyunca nezaman hangı saatde cıktıysanız 2gün sonra kurabılırsınız 48 Saat Sonra

3. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşımızında dediği gibi yeni çıktıysanız 48 saat sonra kurabilirsiniz.Ayrıca yeterli credistiniz varmı.300.000 credistiniz olması gerekiyor.

4. barkın07

barkın07 User

ama gondere tıklayınca klan kuramazsınız falan demiyor hiçbirşey demiyor. Buarada 95.352.036 para var.

5. KARANLIK

KARANLIK User

Dememesi konusunda birşey diyemem ancak 48 saat geçmediyse klan kuramazsınız oyun sistemi bu şekildedir.Eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız supporta başvurabilirsiniz.

6. Tm işte bendede öyle olmuştu kardeş misal sen 13:50 de cıktın clandan ve kuramadın işte pazartesi 13:50 de kura bılıorsun Hicbirsey demıor

7. KARANLIK

KARANLIK User

Gerekli cevaplar verildiğinden konu kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.