Klan Ödeme Kısıtlaması Hakkında Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 5veya 6 ayda ful+ful bır çar dizmek uri çekmeden hiçbir yardımcı olmadan imkansız ama başka bir yardımcın varsa (illegal) ozaman eyvallah.yazdıgınıza az kendiniz inanın öyle yazın buraya yazıyı.

2. Ben cevap yazacaktım ama arkadaşlar işini bitirmiş zaten ;) Herkese kolay gelsin.

3. kingman496

kingman496 User

bu ne ya kardeşim nerde kaldı oynun dayanışması yardımlaşma nerde kaldı kardeşim benim klanımdaki adamlar bana yardım olsun diye aegis alim diye 2.045.527.137 credi biriktirdik arkadaşlarla siz bu uygulamayı soktunuz araya alamıyorum aegis falan nedir bu böyle cm gm başınız genel müdürünüz kimse lütfen söyleyin şikayetçiyiz. biz lf4 değiliz full kardeşim bizde olsa olsa 2 3 tane bizim aegise ws ye ihtiyacımız var biz nasıl kasılıp yükselmeye çalışalım bu yüzden full oynu bırakan 10 15 arkadaşım var böyle kötü gelişme dediğiniz bizim nefret ettiğimiz şeyler olacaksa bende oynu bırakıcam lütfen geri alın bu gelişmeyi .

4. bence bu çok kötü olmuş neden böyle bir durum da bulundunuzki en azından daha cabuk uri cekeceklerini düşündüyseniz yanıldınız oyuncular lf3 lerini bir şekilde fullüyorlar fakat fullerken oyundan sıkılıyorlar eger credi olayı olsaydı bu sefer lf4 fullemek için daha fazla uri ve para harçamış olacaklar

5. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

bence gayet güzel olmuş bu güncelleme niye derseniz bazı haksızlıkların önüne geçilmiş olundu en azından :)

®●яoughηєcк●™ bunu beğendi.
  6. takemyhard

takemyhard User

full+full nedemek anlayamadım..ama ben 6 ayda 8 iris+full lf3+full bo2+pet düzmüştüm...illegal hiçbir yola başvurmadan ve hiçbir klandan yardım almadan...bu oyunda ekipmanına göre davranmayı öğrenirse bir oyuncu kasması daha kolay olur...x3 haritasında kasması daha kolayken full çarlara özenip x6da cubi peşinde koşanlar biraz zor kasar...

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum bazı şeylerin değişmesi oyunun anlamını yitirdiği manasına gelmemeli forumumuzda ve çevremizde oynayan oyunculara baktığımızda daha 3 yada 4 LF3 iken yada bir kaç flax alarak goli ye geçmeleri gerçekten oyuncular için içinden çıkılmaz bir hata biz oyuncu arkadaşlarımıza her zaman ekipmanı yettiği ölçülerde gemiler kullanmalarını ve eski haritalarda kasılmalarını söylerken bu zorluğu yaşamamaları daha seri kasılıp ekipman için yeteri kadar biriktirmelerini söylüyoruz maalesefki goli ye yada bir başka bir geminin ekipman olmasa bile yeter olduğunu düşünüyorlar ama yeterli değil oyuncu arkadaşlarımızın bunları dikkate alarak bazı şeyleri yapması gerekiyor bence ödeme kısıtlaması bir engel teşkil etmemelidir.

takemyhard bunu beğendi.
  8. oyunda 8 flaxlı çarım var,, 13lwl lenov,, 2 Bo2 kalkan 3 lf3 ,, geri kalanları kredili malzeme,, şimdi ben dediğiniz gibi ekipmanıma bakarak kasılmaya çalışsam,, x-3 x-4 haritalarında keseceğim yaratıklarla kazandığım kredi harcadığım lazer ve rokete yetmez,, kaldı ki gelişmeye kredi biriktirmeye ve bununla alışverişte elit malzemeler almaya çalışıyorsam sanırım benm tek başıma kasarak gemime iris elit kalkan lf3 almak 1-2 yılımı alır,, ve sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki sağlam bir çar sadece kalkan lf3 8 iris anlamına gelmiyor,, oyunun getirdiği yeniliklerle sizin sağlamlığınız,, apis zeus a,, havoc herkül tasarıma , arge ye,, lf4 e,, geliştirmelere daha da abartırsak tasarım gemilere sahip olmanız anlamına geliyor,,,,, ben asgari 2 yılda orta halli bir çar sahibi olacaksam, ve tüm çabalarıma rağmen gene de elit gemiler beni 2 vuruş ta patlatabilecekse,, oynamamın ne anlamı kalır?,,, yukarda 6 ayda çar dizen hiçbir klan yardımı almadan bunu başaran arkadaşın günlük oynama saatini merak ettim ?,, asosyale bağlayacaksak, işten yada okuldan gelip bütün vaktimizi oyuna ayıracaksak,, arkadaş eş dost eğlence özel hayat kalmayacaksa benm 6 ayda çar dizmemin mantığı ne ?? bu kafayla oynayanların oyun chatindeki halleri oratadayken üstelik?! ,,, tüm hayatı oyun olmuş, oyundaki herşeyi gerçeklik olarak algılayan, kızdığında küfür eden, ona buna adres telefon numarası dağıtıp gel görüşelim gel hesaplaşalım modunda yaşayan,, çevresi eşi dostu sadece oyunda karşılaştığı insanlar olan ,, kısacası pc başında yaşayıp nefes alan insanlar mı olmamız gerekiyor illa ?! olayı çok geniş çaplı ele aldığımın farkındayım,, ama zaten insanlar sosyal ilişkilerinden bu kadar uzaklaşmışken, onları iyice ekrana mahkum edecek uygulamalar, oyuncu profilinizi sadece; daha agresif daha kavgacı , daha asosyal yapmaya yarar...

titans___ bunu beğendi.
  9. titans___

titans___ User

yukardaki arkadaş doğru süylüyor oyunun amacı para kazanmak ya sende yok sanki bende de çok yok bu oyun da çok para yatırıp tek gezemeiyorki oyun birincileri yanındaki adamların çarlarına para yatırmıyormu bu oyunda tek keyifle oynyrum ve çok paralı full kesdim 10 iris ama 2 havoclu adamlarada kesiliyorum forumdakilere taş atmıyomda bilen biliyor neyse iyi geceler

10. Klanın artık bir önemi yok bundan sonra kasaya değilde bileğe kuvvet azimle uğraşırsan taşı delersin

11. lütfen yardım edin klanımda 176 milyon param var klanda tek ben kaldım klanı kapatmak istiyorum ama ordaki nakite kıyamıyorum bi yardım edin yabana gitmesin sisteminiz çok güzel olmuş sahtekarlık önlenmiş ama benim düştüğüm durum çok kötü :) klanda takılıp kaldım lütfen bi yardım edin :)

12. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Klandaki sürenizi doldurduğunuzda zaten o crediyi alacaksınız ama bir yandanda size katılıyorum yeni başlayan oyuncularımız için kötü bir durum.

Keyifli Forumlar.

13. delireklam

delireklam User

benım clanda param kaldı 250 m olması ıcın ne kadar sure beklememız gerekıyor

14. Merhaba ,

Klana girdikten sonra her hafta miktar artıyor fakat şu anda net olarak süreyi bilmiyorum. Ortalama olarak tahminen 2-3 ay arasında oluyor sanırım.

İyi forumlar.

15. ARKADAŞLAR YENİ BO3 VE URT TASARIMI GELİCEKMİŞ SANIRIM ZAMANINI BİLEN VARMI NE ZAMAN GELİCEK

16. Nefes

Nefes User

Merhaba

Öncelikle forum da küçük harf kullnamaya özen gösteriniz.

Hiç bir şey kesinlik kazanmadan bu tür söylentilere inanmayınız herkes bir şeyler söyleyebilir son sözü ancak duymadan bu tür sözlere kanmayın.

17. KARANLIK

KARANLIK User

(___OSMANBABA___)
    Merhabalar

Oldukça güzel açıklamışsınız armut piş ağzına düş son buldu.

İyi forumlar

18. sürenin biraz ayarlanması gerek gibi terkardan ,klandaki bir üyeden örnek veriyim .

atılabilecek max kredi 165m de henüz ve bugün 08.10.2014 sanırım 250 yi bulması bi 6 ayı buluyor

19. Merhaba ,

Hesaplama yapmamıştım tahmini bir süre yazmıştım. Maksimum seviyeye 6 ay sonra çıkılıyor olabilir.

İyi forumlar.

20. Güzel olmuş teşekkürler credi çalma durumları engellenmiş.