Klan Ödeme Kısıtlaması Hakkında Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. takemyhard

takemyhard User

arkadaşlar...bu oyunun özelliği kendini sürekli yenilemesi...ama aslınada sadık kalması...golinin tasarımlarını bırak..kendini bile almak için sabahlıyorduk...şimdi golinin nereyse tasarımları full...ama 100.000.000 uri çeksen razer'ı alabilirmisin...oyunun zevki burda zaten...seviyorsan oynadığın sürece ekipmanlar değişiyor...tasarımlar değişiyor...cephane değişiyor...önemli olan oyundan zevk alıp nadir parçaları yakalamaya uğraşmak...24 saat spectrumla-harerfanla-yada aegis elitle haritaları dolaşsan sana kimse nerden aldın diye sormaz...ama nadir alınabilen bir tasarınla dolaşırsan...nerdeyse bütün oyuncular senin arkadaşın olmak için sıraya girerler :)...yani modları şu bo3 nezaman çıkacak...şu lf5 nezaman çıkacak diye sorgulamanın bir anlamı yok...çıkınca alırsınız..alabilirseniz ;)

2. Haseryon

Haseryon User

İyi hoş düzenbazları düşünüp güzel bir uygulama yapmışsınızda ya bu oyunda fullenmek için hala çaba göstere temiz insanları neden düşünmediniz onlarca insan var bu darkorbiti oynayan elitler işini yapmış artık birşey yapmıyor klanlarına seçili adamları alıyorlar peki bu fullenme umudu ile dolan adamlar ne olacak bu 3-5 düzenbazı ayıklamak için 100 lerce temiz adamın gelişmesinimi yavaşlatacaksınız kaldıki böyle bir uygulama yerine klandan çıkan bir kişiyi klandaki diğer kalanlar ''+'' ''-'' diye oylasa ve o eksilerin fazlalığına göre girdiği klanda belirli bir süre kredi alamasa bu daha mantıklı olmazmı en azından klandakiler belirler nasıl bir adam olduğunu onları dolandırdıysa - birşey yapmadı kendi rızasıyla ve iznini alarak çıktıysa + bu kadar basittir report sistemi gibi düşünün

3. Klan ödeme sistemine daha iyi birşey gerekli

4. titans___

titans___ User

hocam bo 36 lf 99 onlarda çıksın bu ne abiciğim oyuna npc gelsin diyen yok gelen npc saatuer yavaşlatıyor kesmek uzun sürüyor baracuda kami atıyor ani uber roket atıyor batle rsb falconda vuruşları güçlü yarım saat uğraşmak gerekiyor kimse böle demiyor neden herkes ağa babasımı oyunda ömrümüzü yedi kasılcaz rütbe falan iş hayatı özel hayat hiçmi olmuycak

5. Haseryon

Haseryon User

adminim klana yeni katıldık ne zaman ne kadar meblamız artacak 5 m atılabiliyor eyvallah ne zaman 60 mye kadar yükselebileceğiz kaç haftaya kaç milyon kredilik artış gösteriyor bi yazında bilelim

6. güzle güzel süper uygulama oyunda ne var ne yok koy ticarete sonrada almayı kısıtla.at kedinin önüne ciğeri sonrada yeme de..bence oyun tamamen paralı olmalı yoksa bu millet bu oyundan kurtulamayacak.inşallah herşey gerçek parayla olurda vesile olursunuz..

7. Merhaba ,

Daha önceden çok detaya girmeden bir hesap yapmıştım ve 3-6 ay arası bir klanda kalınması gerekiyor.

Bir tek Türkiye serverları ile bitmiyor bir çok server var. Bunlardan gönderilen raporlar neticesinde böyle bir karar alınmış. Ayrıca klan sadece kredi almak için bir çıkar kapısı haline gelmişti. Ya birileri oyuncuların kredilerini sömürüyordu yada birileri klan klan dolaşıp kredi alıp çıkıyordu. Bu uygulama klanda kalmayı ve sadece kredi al çık olayını engellemiştir.

İyi forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
  8. klan klan dolaşıp kredi almanın kime ne zararı var yada ben klanımdan istediğime kredi atabilmemin kime ne zararı var kredi benimse istediğime atarım yada kendime kullanırım.siz yanlış biliyorsunuz modum olay sizin dediğinizi engellemek değil rusların klanlardan gerçek para karşılığında kredi satışını engellemekti.engellendide ama diğer oyuncular madur oldu kaş yaparken göz cıkarmak bir çözüm olmasa gerek..biraz gerçekci olalım..peki size soruyorum klandan atılan her kredinin bir kısmı sistem tarafından kesiliyor bunun mantığı nedir bilmediğimiz bir fonmu var bu krediler orada birikip açlıkla mücadele eden ülkelere yardımmı gidiyor...kaldırsınlar ozaman o kesintiyi..

9. Merhaba ,

Klan sürekli girilip çıkılan bir yapı değildir yani klan bir tür bağlılıktır. Bir klana girip her fırsatta kredi atılmasına bir şey demedim. Fakat bir klana girip bir miktar kredi alıp çıktıktan sonra yine bir klana girip yine aynı şekilde sürekli yapanlar kusura bakmasın bana göre sadece çıkar ilişkisidir.

Bir klana girip 3-5 dakika sonra çıkıp başkasına girip 10 dakika sonra çıkmak bana hiç mantıklı gelmiyor. Rus server'larında oluyor sanıyorsunuz sanırım. O para ile kredi satılması Türk server'larında da yaşanıyordu.

Ayrıca global bir oyun bir değişiklik haliyle genel olacaktır. Kurunun yanında yaşlarda yanacaktır.

İyi forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
  10. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Forum kuralları gereğince büyük harf yazmak bağırmak anlamına geldiğinden dolayı yasaktır ve mesajınızı tekrardan forum kurallarına uygun yazınız.

İyi Forumlar

11. Çok saçma bi uygulama olmuş oyunda bakıyorum kasılmaya calısan yeni baslayan oyuncu bulunmuyor. bu darkorbitin zararına darkorbit böyle devam ederse oynayıcı sayısı çok fazla oranda düşecektir.

12. Administrastor bey ben ful elitim diyelim droitlerimi gpua guvenerek tamir etmedim patladılar diyelim ben oyuna tekrar sıfırdan başlamış gibi olurum haksızmıyım yeni çar açayım ondan bin kat iyidir bence yeni başlayacak arkadaşlarımız için zor bir dönem olacakdır o zor dönemde 2 hafta sonra oyundan bıkma başlayacaktır nede olsa yuzlerce oyun var hebsine geçebilirler darkorbit için zor bir dönemdeyiz tam açık arttırma olayı iyi olmuş derken :( kolay gelsin iyi görevler iyi forumlar.

13. parasal durumu iyi olmayan, uridyum alamayanlara yapılan en büyük darbe daha...

14. Haklısınız çok saçma geldi bana gereksiz daha doğrusu, kaldırılması taraftarıyım.

15. Bence çok saçma olmuş. Klan sahibi veya klan başkanı olmanın bir anlamı resmen ortadan kalkmış. Bu oyuna kim daha çok emek harcarsa o kazanır. Emek harcamayan oyuncular için düzenleme ne alaka?

16. uridum wergiside olsunnn LÜTFENN

17. tıtıtı

tıtıtı User

başkan kendine istediği kadar ödeme yapabilmeli en azından tek kişilik klanlarda bu olmalı

18. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Bir şey sorabilir miyim? Tek kişilik klanda neden vergiyi açma ihtiyacı duyuyorsunuz?

İyi Forumlar

19. tıtıtı

tıtıtı User

önce çok kişilikti

20. Merhaba ,

Geçmişte yaşanan bir takım olaylar nedeni ile bir çok kişi mağdur oluyordu. Şimdi de yeni başlayanlar mağdur oluyor diyeceksiniz. Fakat önceden de yeni başlayanlar mağdur oluyordu. Klana kredi yardımı yapıcaz diye alıp bekletip bekletip kredi yardımı yapmadan klandan atıyorlardı. Buna benzer bir çok olumsuz olay yaşandı. Şimdi gerçekten klana girmenin önemi daha çok artmış durumda.

İyi forumlar.