Klan Ödeme Kısıtlaması Hakkında Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. ESPİYELİ

  ESPİYELİ User

  modum kendi kanaatim hiç güzel olmadı ben klandan faydalanamadıktan sonra o credi birikse ne olur birikmese ne olur tamam istismara karşıyız elbet ama gelipte yardım isteyen cocuklar oluyordu 1m credi at abi dediğinde 500 milyon yolladınmı cocuğa sıralamadan gemi versen alacağın tepki o kadar olamaz ama şimdi aylarca beklemek zorunda kalınıyor buna bir düzenleme getiripte belli levelin altına olsun sınır konulmasa diye düşünüyorum....
   
 2. Merhaba ,

  Sonuç olarak bu uygulama merkez tarafından karar verilerek uygulandı. Dediğim gibi gerçekten ihtiyacı olanlar bu durumları haksız şekilde kendi çıkarları için kullananlar sayesinde mağdur oluyor.

  Diğer ülke server'larında Türkiye serverlarında olduğu kadar oldumu bilmiyorum fakat inanın çok farklı yöntemler kullanıldı. Sosyal medya üzerinden kredi satanlar v.b. şekillerde kendilerine bir şeyler isteyenler oldu. Gönderilen raporlar sonucunda bu şekilde bir uygulama yaptılar.

  İyi forumlar.
   
 3. ESPİYELİ

  ESPİYELİ User

  dediğim gibi uygulama gayet yerinde olmuş sözüm yok ama kuralları ecemiler için esnetmekte mantıklı ;)
  enazından 8 elinde leonov la gezen bir oyuncuya full lf3 bo2 8 iris goli yapıp vermek onuda oyuna bağlar...:D
   
 4. Baltash

  Baltash User

  bare gunluk 10 m olsun sımdı bız arkadaslarla klanda para kasıyoz 90m oldu ırıs alcaktık bana bi baktık 15 m atabiliyoz bunu beklıyene kadar ooo bıraz da yenı başlayanları düşünün resmen:mad: Kurunun Yanında yaş da Yanıyor :mad::mad: Düzenleme Bekliyoruz arayıp bulun kull hakkına giriyonuz ayıp kardeşım . oyunu bırakmayı düşünüyoruz . (admin cevab beklıyorum )
   
 5. crux20

  crux20 User

  kötü olmuş.yaklaşık 3 haftadır klandayım kuzenimin klanı 2kişiyiz haftadır toplamda 45 m para anca atabildi.3 haftada 45 m hiçbirşey bence.benim 3 haftalık lazer roket parama bile daha fazla gidiyodur.günlük 10 m 10 m olsa ilk hafta 70 m atabilir.2hafta günlük 15 3 hafta günlük 20 diye gitse sınır 50 de veya 100 de kalsa iyi olurdu.
   
 6. Merhaba ,

  Bu uygulama klan kredi yardımlarının sömürülmemesi için yapıldı. Yani yaşanan bazı olumsuz durumlar sonucunda böyle bir karar aldılar. Fakat kısa vadeli düşünmezseni çok kötü değil. Eğer haftalık maksimum krediyi alacak süreyi klanda tamamlarsanız haftalık 250 milyon kredi alabileceksiniz. Bunları biriktirip 500 , 750 yada 1 milyar kredi elde edebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 7. Klan kapatılacağı zaman klandaki kredi ne olacak boşa mı gidecek.
   
 8. Evet boşa gidecek.
   
 9. çok güzel bir yenilik iyiki çıkmış bu yenilik :)
   
 10. Merhaba ,

  Klanda olan kişilere sistemin izin verdiği oranlarda dağıtılabilir yada her hangi bir dağıtım yapılmaz. Şu aşamada net bir şey dememiz doğru olmaz.

  İyi forumlar.
   
 11. Bence haftalık odemler x2 kat attırılsın
  Klanımdaki birisine kredi lazım yardımcı olamıyorum ben adama gel kasayım diyom yok abi takıl sen diyo napim ben? Bence kredi miktarı x2 kat arttırılmalı ve haftalık degilde 4gunde bir olabilir.
   
 12. UzaYKuRDu

  UzaYKuRDu User

  Modum iyi olmamıs 5m 10m haftadan haftaya artması nedir bari 10m 10m olarak artsa yada 3 gunde 5m seklınde artsa dağa mantıklı olur. çünkü 250m ye çıkana kadar hesaba vursak 50hafta gibi bi zaman dilimi geçiyor oyunda ticaretin tadı tuzu kalmaz ki bu şekilde 250m çıkmasını bekleyene kadar 1sene geçer
   
 13. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Saçma..

  İnternette kredi satanlar yüzünden yapılmış.. Eüer böyle bir şey oluyorsa bu ne Bigpoint'in zararına gelir nede diğer üyelerin.. Alan kişiyi satıcı dolandırıyorsa bu bizi ilgilendirmez öyle illagal bir şey yaparak bütün sorumluluğu üstüne almış olur.. 2. Klandan kredi alıp çıkmalardan dolayı yapılmış demişsiniz.. Buda klanın sorunu? Güvenmediği adama ya da yeni girene hemen kredi atmasın.. Bunun gibi bilinçsiz kullanıcılar yüzünden yeni başlayan arkadaşlarımıza kredi atamıyoruz.. Klanda 1 Milyara yakın kredi var öyle duruyo..

  Klanın amacı, ittifak ve savaşma kadar güçsüz insanlarada kredi yardımı yapıp güçlendirmek. Ama siz bunu aldınız..

  3 Yıl öncesine baktığımızda haritada kesecek kristallon bulamazdık, şimdi 10 tane rahat arka arkaya buluyorum.. Acayip derecede üye kaybetti Darkorbit.. Böyle yaparak yeni başlayacak arkadaşlarada veya gelişmekte olan arkadaşlarada sorun yaratmış oldu..

  Hayırlara vesile olsun ne diyelim..
   
 14. Bu olay çok güzel oldu. Sınır olmasaydı şimdi yetenek gemilerinde, tasarımlarda fiyatlar uçmuştu.
   
  ±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
 15. Bence gayet yerinde bi uygulama olmus.Oyle gir al cik muhabbetlerini engelliyor en basta bence mukemmel.
   
 16. Ben bu uygulamaya karşıyım isteyen istediğine istediği an istediği kadar kredi atabilmeli !!!!! Şikayetlerimizi lütfen öneme alın..
   
 17. Ebizmirli

  Ebizmirli User

  Çok saçma bir güncelleme olmuş, he evet gerekli bir güncelleme ama tutum yanlış, 5 milyon az, yada şöyle söyliyim, yeni başlayanlar 5 milyona hiçbirşey yapamazlar, eski serverlarda lf3 iris fiyatları aldı başını gidiyor, gemi fiyatlarına girmiyorum bile, bence level yada tecrübe puanına göre yada daha yüksek meblağlarda verilebilse klan kredisi çok daha mantıklı, atıyorum klanın kasasında 4 milyar kredi var, yeni oyuncu giriyor elit yapsın diye kredi yardımı yapılacak ama 5m atılabiliyor, o paraya adam itici motor jeneratörü bile alamaz bazı serverlarda lütfen bağışlanabilir krediyi arttırın böyle saçmalık olmaz
   
 18. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Bu düzenleme oyuncuların kısa süreli klana girip kredi alıp çıkma v.b istismarları ettikleri için getirildi.

  Klanda bir süre kalırsanız haftalık yeterli miktarda kredi sağlanır.Tamamen tüm gereksinimin klandan karşılanması zaten beklenemez.

  Kendinizde kasarak kredi yapmalısınız.

  İyi forumlar.
   
 19. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User


  Haftalık alınabilecek limitin azlığından şikayetçi olmuş @Ebizmirli arkadaş. Doğruda söylemiş. Tamam klanda kalması gereksin ve güveni kazansın. Ama Global Avrupa 1, TR1,Almanya 1 vb. ilk ve kalabalık serverlerde ilk hafta 5 diğer haftalar 10 m alma hakkı gerçekten ama gerçekten çok saçma ve gereksiz olmuş. İlk hafta 10 diğer hafta 25 m olsa daha iyi olurdu. Bu serverlerde İris 200 M den, LF3 ve BO2 Ler 40 M Den gitmekte. Tasarımları zaten klan parası ile alamazsın 2 T den aşağı gitmiyor. Haftalık atılabilecek miktar çok düşük.
   

Sayfayı Paylaş