Klan Ödeme Kısıtlaması Hakkında Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bende çok saçma bir fikir olduğunu destekliyorum diyelimki adam oyuna yeni başladı biriyle tanıştı ve kılanı büyük bir kılan ondan kıredi yardımı alcak ve adamda ona yardım etmek istiyorsa nası olacak bu adamın ne iris ne lf-3 kalkan vs. alacak ümidi kalmaz çok trajedik bir durum değişiklik yapmadan önce bizede bi danışsanız en azından fikirlerimizi alsanız güzel olucak saygılarımla.

2. haklisin bence buna gerek yok du bence millet nasil gelisecek oyun tadi tuzu kacdi vallaha iyice ya

3. max oyuncuya 207 m kredi gonderebilirsin klandan

tamamda bu herkez için gecerli degil benim klanda biriktirdim kredi nolucak ben yan hesab acıp kredi biriktirdim orda kendime bi klan kurup ordan krediyi kendime atıp aegis alıcaktım bu yaptıgınız uygulama beni oyunda nerdeyse 2 ay geriye attı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Nisan 2014
  4. canacar seyfettin abi naslsın iyi olmuşşş

5. tabutçu99

tabutçu99 User

miss gibi oldu abi kendiniz kasılıjn

6. Çok mantıklı bir yenilik olmuş Anladığım kadarıyla klana gelen yeni bir oyuncunun iyi bir kredi alması için uzun süre klanda bulunması gerekmekte. Böle olmasıyla normalde klana girip ertesi günü çıkan oyuncular eğer klandan bir beklentileri varsa klanda olmak zorundalar

7. arkadaşım senin klan ne server ne 250m nedir yaa

8. oldukça saçma, yersiz ve gereksiz bir uygulama.. benim klanımda kastığım parayı kime atacağıma , ne kadar atacağıma sistem neden karışıyor ??? ben oynuyorsam, zevkim için para uri harcıyorsam, kredi için klan açmış ve bu klandan ihtiyacı olanlara yardımda bulunuyorsam sistem benim emeğime neden ve nasıl kısıtlama getirebilir??? neden bir seferlik çekilebilecek uri miktarında kısıtlama gelmez de, o uriyle yapılmış kredinin harcanmasında kısıtlama gelir ? biz harcamazsak ezik tabir edilen bizden daha güçsüz çarlar da kazanamaz,, biz harcamazsak siz de kazanamazsınız.. denklem açık..

9. zamana yaymamız %5 lik vergiyle klana gelen yaklaşık 300 milyon krediyi zamana yayarak bitirebilirmisiniz?

çoğu klan vergiyi %0 yapmış durumda oyunun en büyük yardımlaşma sistemi çöktü. hayırlı olsun dahada bişey diyemiyorum yazık...

10. 15AFT

15AFT User

bazılarıda çıkmış iyi olmuş diyor neresi iyi adam gibi kasılan klanlarda yardımlaşmadır bu güçsüzleri fullemenin yoludur güçsüz adam nasıl iris alacak nasıl ekipman alacak tabiki uri çekecek :) bu olay low kapısına benzer kimse krediyle bişey alamasın uri harcsın diye yapıyorlar 6 yıllık uygulamayı kaldırıyorlar bu saatten sonra gemilere mazot alacaksınız derlerse şaşırmayın darkorbit her an herşeyi yapabilir demekki

nail1454 bunu beğendi.
  11. Bence Darkorbit bu tür uygulama ve yenilikler için kullanıcılar adına bir bilgi alışverişi yapmaları daha mantıklı. Adminler sizlere soruyorum siz bizler yerinde olsanız ve bu değişiklikleri misalen ben yapıyor olsam sizin tepkiniz ne olurdu? Açık Artırmada kredi ile almak istediğimiz ürünleri ve ekstraları çabalarımız sonucu yeteri krediyi biriktiremediğimizden klandan cekmek zorunda kalıyoruz, bu şu zamana kadar olan normal ve adil olan bir husus. Darkorbit çığırından çıktı tüm üyeleri oyundan sogutmaya, terk etmek için elinden gelini yapar olmuş... vermiş oldugunuz ve bizleri bu duruma düşürdüğünüz için Teşekkürler..

12. bokcu22

bokcu22 User

BENCE ÇOK KÖTÜ BİR GÜNCELLEME OLMUŞ NEDEN OLMUŞ ÇÜNKÜ BN KLANDAYIM BANA NE GUZEL 500 M CREDİ ATACAKLARDI ŞİMDİ SUYA YATTI VE ÇOĞU KLAN VERGİSİNİ SIFIR YAPTI AYRICA ÇOĞU OYUNCUNU ZEVKİ KÇATI ADAM AEGİS ALCAK KLANDAN DESTEK ALAMIYOR NE ANLAMI VAR O ZMAN URİ FİYATLARININ DÜŞMESİ LAZIM AYRICA ELİTLER İÇİN SORUN DEĞİL AMA YENİ KASILMAYA BAŞLAYALAR İÇİN ZOR SON OLARAK YENİ BAŞLAYANLARINDA ZEVKİNİ İYİCE KAÇIRDINIZ EN KISA SÜREDE DEĞİŞTİRİLMESİ LAZIM BN İRİS ALICAM ADAM 90M CREDİ BASIYOR BNDE VAR 40M 2 HAFTAMI ALIR 1 TANESİ EE LF3 EKSİĞİM VAR ARGEDE VAR KALKANDA VAR ŞİMDİ BN HARÇLIĞIMIDA BU OYUNAMI YATIRAYIM ÇOK SAÇMA BİR UYGULMA BURDAN ŞİRKETTTEKİ YETKİLİLERE SESLENİYORUM UYGULAMA KÖTÜ BİR UYGULMA OLMUŞ BİR AN ÖNCE DEĞİŞTİRİN !!!!

13. çok kötü esk haline geri gelsin..!

14. Prophecy

Prophecy User

ne ki yenilik?

15. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Çok güzel olmuş bir yenilik...Bakıyorumda bu durumdan bir çok kişinin canı yanmış hehehe millet gitsin parayla kendini fullesin tek başına emek verip irislerini herşeyini tek başına fulleyip tek başına alsın adamın teki gelsin girsin klana...Hop tanıdık atsın buna krediyi adam gelsin bizzim tüm emekle yaptığımız şeyi 2 günde geçsin sonra gelsin bize chatte artistlik yapsın varmı böle şey ?????...Bence çoktan gelmesi gereken bir yenilikti biraz geç oldu ama olsun...Artık herkes hakkıyla oynar tek kasılmak nedemek emekle oynamak nedem öğrenmiş olur... Benim diyeceklerimde bukadar.

OsmanlıSavaşGemisi ve Mr.User bunu beğendi.
  16. irisler patlarsa klan yardımını unutun beyler :p

17. yaw klanda herkeze aegis alınacaktı sıra bana geldi bi abinin irisleri patladı onu aldılar sıra tekrar bana geldi uygulama geldi bnm aegis işi yattı bn çok şikayetçiyim bu durumdan hem klandan irisleri fuletenlerede bişey diyemessiniz adamın klanı kasmış sa iyi alır tabi adama siz de arakadaş çevrenizi iyi kurun alın iris lf3 bo2 arge neyse eksiğiniz

_***İHTİYAR***_ bunu beğendi.
  18. Prophecy

Prophecy User

tekrar soruyorum bu yenilik ne tam olarak?

19. Ajan966622

Ajan966622 User

Arkadaşlar bence eskiden yapılıp alıştırılması gerekiyordu.
    Ama 2014 te kaç yıllık düzeni bozmuşsunuz.

_***İHTİYAR***_ bunu beğendi.
  20. Ya arkadaşlar bence çok saçma bir uygulama olmuş