Klan Ödeme Kısıtlaması Hakkında Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -207 NE YA BEN DE GÖNDEREMİYORUM KLAN BAŞKANI İKEN KLANIN EN GÜÇSÜZ ÜYESİ OLMAKLA KARŞI KARŞIYAYIZ BÜTÜN KREDİLER BENDEN KESİLİO HERKESE YOLAYABİLOM BEN DE MAX -207 DİYO

-şampiyon11- bunu beğendi.
  2. kötü bir uygulama olmuş oyunda dayanışma denen birşey kalmaz adaletsiz olmuş oyunda tam gelişmemiş oyunuları düşünürken yarı gelişmiş oyuncuları 2. plana alıyorsunuz

3. 57.ΛŁΛY

57.ΛŁΛY User

ne sacma sapan bir şey bu. yenı çıkan gemıler kaçtan gidiyor haberınız varmı. 3,4 mılyar credi lazım onu bı uye kasamaz. bu nu geçtım yenı başlayan gemıelrde iris lf3 kalkan tarzı ilk etap malzememlerını alamaz. ve credi kasmasıda uzun sürecegi için belkide oyundan soguyacak. ihalelere bı kabın en ucuz malzeme 15mılyondan satılıyor. bir daha düşünün derim

4. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Lütfen forumda küçük harf yazınız.

5. E biz klanda para topluyoruz tasarım almak için şimdi bana para birikince 1 milyar kredi atamıcak anlamına mı geliyor ?

6. Alışveriş fiyatlarını düşürmek için klan kısıtlamasını yapacağınıza uriyle satılan her şeyi düşürün .. klandan para alamayan adam ne yapacak , uridyuma yönelecek , urudyumu elle kasabilecek mi , hayır kasamayacak. sonra ne olacak uridyum çekmeyi düşünecek . parası olan çekecek olmayan da oyunu bırakacak. bence klan kısıtlaması uridyum artışını hedefleyen uygulama . asıl niyet bu hikaye anlatmayın. eski sistemi geri getirin..

7. TEHLİKE

TEHLİKE User

Şu ana dek gördüğüm en saçma yenilik. İris için klan üyelerine tekrar credi atacaktık şuan klanda var 1mio credi. En azından haber verilseydi de tüm crediyi çekseydik klandan. Böyle bir şey olamaz yahu yazıklar olsun. Haftada 5 milyon credi nedir şaka gibi. Günde 5 milyon credi olsa neyse

8. Katılıyorum ! eski sistem geri gelsin

9. Prophecy

Prophecy User

Bu nasıl birşey ya neden kısıtlanıyor ki :mad:!!!!!!

Eski sisteme dönsün haksızlık şaka mı yaa 5 milyon bi de 5 milyonla tr3 te ne yapabilirim ben

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Nisan 2014
  10. uzayx benim kılan arama konuma gelsene bi konuşalım

11. Prophecy

Prophecy User

Tamam

12. geziciyim

geziciyim User

evt kesinlikle eski sisteme geri dönsün çok saçma bir yenilik bu eskisini geri istiyoruz

13. takemyhard

takemyhard User

anlayamadım mantığını...ben klan lideriyim mesela...kendime klandan crd yollayamazmıyım??...mesela crd biriktirmek için kurdum ben klanı ihaleden tasarım alabşlmek için...ogün ihale uygunsa ben klanımdaki 500m crdyi çekemezmiyim??o_O

14. Merhaba ,

- Yeni bir Klan üyesine haftalık maksimum 5 Milyon kredi ödenebilecek.

- Ek olarak , her klan üyesine haftalık olarak en fazla 10 Milyon kredi ödenebilecek. Bu miktar her hafta artabilecek. (İkinci hafta 15 milyon , üçüncü hafta 25 milyon ... şeklinde.)

- Bir klan üyesine en fazla haftalık 250 Milyon kredi verilebilecek.

- Eğer bir oyuncu klandan çıkarsa ve başka bir klana katılırsa kredi miktarı tekrar 5 Milyon krediye düşecektir.

İyi forumlar.

15. takemyhard

takemyhard User

yani ben klandan enfazla 250m çekebilirim anladığım kadarıyla:(...ozaman klanda biriktirmenin bir faydası yok....

16. Tamamen saçmalık isteyen istediği üyesi istediği kadar credi atabilir bu kısıtlanamaz ihalede kim dah fazla credi basarsa o kazanır

17. Phantaso#

Phantaso# User

arkadaşın irisleri patladı klanca para biriktirip ona atıyoruz şimdi 1 t para var ama atamıyoruz kardeşimize çok saçma birşey olmuş boşuna zaman kaybetmişsiniz

18. Phantaso#

Phantaso# User

bakın klanımız savaşta olan bir klan bu sebebten dolayı kasılma oranımız oldukça düşük klanda birikmiş credımız car ve irisi patlayan kardeşlerime yardım yapıyoruz 7 aylık bir klanız önümüze geleni klana alacak degiliz , sizin bu yaptıgınz yenilikten dolayı 2 arkadaşın irislerini alamıyoruz ve savaşta etkisiz kalıyoruz . bilmedigi kişiye credı veren oyuncu verdigi kişiyin parayı alıp kaçmasına göz yummalı cezasını kendi çekmeli bunu yaparak bi yerden kazanmıyorsunuz . çok saçma olmuş lütfen hızlı bir biçimde düzeltiniz

TEHLİKE bunu beğendi.
  19. ßÁŔış

ßÁŔış User

çok güzel bi uygulama olmuş oyuna yeni başlayan biri 1 milyar kredi basıyo gemilere yerinde bi uygulama olmuş kolay gelsin d.o ailesi

20. barış kardeşim ne yani sırf yeni başlayan adam 1 milyar kredi basıyo diyemi çok iyi/yerinde olmuş,(bırakın böyle saçma sapan bahaneler öne sürmeyi arkadaşlar gerçekten çok komik yani şu yazdığın şey kendinizi küçük duruma düşürmeyin) sen bas sen al kardeşim biz sana alma demiyoruzki neden çekemiyorsun yeni başlayan adamın eskiden sağlam dostluklar kurabilmiş olmasını?

bu sistemin kimseye bi yararı olmaz ben aegis citadel almak için gidipte 5 bin kristallon kesmek zorundamıyım bi mantıklı açıklama bekliyorum do ekibinden

Son düzenlenen: 27 Nisan 2014
    Cillos™, RESPECTCFH ve TEHLİKE bunu beğendi.