Klan Ödeme Kısıtlaması Hakkında Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba ,

Arkadaşlar sizleri anlıyoruz fakat iletilen herşey olacak yada geri alınacak diye bir şey yok. Ayrıca ilettiğimiz yada bildiriğimiz şeylerle ilgili olarak bizlere bilgi gelmedikçe yapabileceğimiz birşey bulunmuyor maalesef.

Bu konuyla ilgili gerekli yere bilgi verildi fakat son durum ne bilemiyoruz çünkü bilgi gelmedi.

Kesin olarak düzeltilir yada düzeltilmez diyemiyoruz.

İyi forumlar.

2. huhu admin klanda bisürü para var benim eski klan atamıyorum parayı bi el atın şuna

Cillos™ bunu beğendi.
  3. Merhaba ,

İlk olarak bizler oyuna müdahale edemiyoruz. Yani bir değişiklik yapamayız.

Diğer bir konu ise forum isminizdeki uygunsuz kullanım. Forumda daha uygun bir isimle kullanmak için başka bir hesap açıp onu kullanmanızı öneririm.

İyi forumlar.

4. tamamen sacmalık klan dayanışması die bir şey kalmaz artık güçsüzlerde hep güçsüz kalır oyundaki bir çok yenilik takdir edilecek şekilde ama bu yenilik darkorbitteki en sacma yenilik bence hemen düzeltilmesi gerekiyor ve ben bunu böylede değerlendiriyorum bu kısıtlamanın amacı darkorbitin kesesine para girmesi klandan yardım alamayan adam mecburen birşeyleri parla alacak darkorbit git gide paraorbite dönüşme yolunda büyük adımlar atıyor ....

Cillos™ bunu beğendi.
  5. credi bizim istediğimiz gibi kullanabiliriz buna saçma bir müdahalede bulunuyorsunuz.

6. Bence çok güzel bir sistem oldu alışveriş düzeni ortada ben 100 milyon krediyi zor buluyorum.
    Adamlar 1-2 milyarı 2 dk da klandan atıyorlar.
    Haksızlığa dur denilmiş teşekkürler DarkOrbit <3

skayra1 bunu beğendi.
  7. MrAbusive

MrAbusive User

Bence gayet güzel olmuş . İlk gününden beri darkorbitin solo q oyuncusuyum . Tek başıma oyunda bir yerlere gelmeye çalışıyorum . Elalem tanıdığını alıyor klanına hoop 1 saniyede 3 milyar kredi atıyor . Benim tek 3 milyar kasmam 1 haftamı alıyor . Bence gayet mantıklı bir uygulama olmuş . 2 milyara aegis 1.5 milyara venom gibi itemler ihalede olmaz artık herhalde .

skayra1 bunu beğendi.
  8. çok saçma olmuş darkorbit illegal programları engelleyince oyun iyice üye kaybetti çok reklam yapsada yetersiz bunu tr serverlarında görebilebilirsiniz insanlar en azından full iris yapardı klanda irisimiz patladımı napacaz lütfen oylama yapılsın

9. nokta atışı uygulama çoooook tebrik ediyorum :) artık oyuna yeni başlayıpta 1 2 hafta sonra fullenen adam görmeyeceğiz :) ne ayar oluyordum var ya, o kadar emek edip kris dönerdim kredi kasardım aylarca sürerdi irislerimi tamamlamak adamın biri 2 haftada fullenmişti :) hehehey şimdi görelim bakalım emek sarfeden kazansında şu krediyi hazıra konanların eli krislere yönelsin :) npc kesmesini bilmeden full olan adamlar vardı ya yazık :)

10. ismail

ismail User

çok sacma olmuş cm ler klandakiler nasıl fullencek yada tasarım nasıl alcaz haftalık 250m le tütfen gereğinin yapılmasını arz ederim

11. :D :D

12. KinqOrbit

KinqOrbit User

kötü olmuş hiç olmazsa 5 değilde 50 m den falan başlasa daha iyi olur

13. YA BENCE ESKİ HALİ DAHA GÜZEL ESKİ HALİNNE TEKRAR DÖNDÜRÜRMÜSÜNÜZ LÜTFEN

14. Cillos™

Cillos™ User

Arkadaşlar bir goliathın ambarı 1500 dür goliath olan birisi klandan kredi alıp aegis almak veya fullenmek istiyorsa haftada 5m ile bu imkansızdır cok saçma bir yenilik. 1500 ambarı skylabden 3 saate 1500 promerium atarak doldurabilirsiniz promerium tanesi 1k den satıldıgını düşünürsek 3 saatte 1.5m credi kasar oyuncu kendi basına hemde hiç emek sarfetmeden güne çevirirsek 8 kere atsa günde 12m kredi yapar haftada 84m yapar buda klandan atmaktan cok daha fazla kredi demek yenilik cok saçma olmuş lütfen eski haline getirilsn !

kardeşim o parayı atan adama o para havadanmı geliyor göktenmi yağıyor hileylemi kasıyor nasıl o paraıy biriktiriyor ? emekle istedigi adama istedigi kadar atar ve buna sistem karışamaz düşünsene gerçek hayatta senin bankada bir hesabın var ve birine havale yapıyorsun sistem bu kadar para atamassın diyor ? ne kadar saçma bir uygulama gerçek olduguna bile inanmak istemiyorum

o krediyi atan adam o krediyi nerden buluyor her klan acana 2dkda bir 1-2 milyar paramı veriliyor ? ne kadar saçma sapan konuşuyorsunuz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 May 2014
  15. MrAbusive

MrAbusive User

Atıyorum ülkede bir zengin var geliyor bütün market ürünlerini topluyor ülkeden hiçbir ürün yok mağazalarda . Sen açlıktan ölecek misin bu durumda ? Adamın parası istediği kadar alır o zaman diğerleride ölsün .

16. abartmayın lütfen :)

17. sistem benim uri çekmeme kısıtlama getirmiyor aksine teşvik ediyor x2 ,x3 çarpan saatleriyle daha çok daha daha çok harcamamı ona para kazandırmamı istiyor ve bunu teşvik ediyorsa; benim paramla aldığım uri ile yaratık keserek kapı yaparak elde ettiğim kredimi nasıl kullanacağıma da karışamaz.. bu açıkça ve alenen haklarımın ihlal edilmesidir.. klanım var klan başkanıyım, klanda tek üyeyim hatta,, klan kasasında kredi biriktirip bunu ihtiyacı olanlara atıyorum,, benim paramı nasıl ve ne kadar kullanacağım ne sistemi ilgilendirir ne başka bir oyuncuyu,, ben bu sisteme para kazandırıyorsam; sistem de benim haklarımı isteklerimi gözetmek ve korumak durumunda.. (-bu; ''parası olan düdüğü çalar'' olayı değildir bunu anlayalım.. bu oyunu herkes para vererek oynamıyor,, bu durumda büyük bir çoğunluk gemisini kredi ile fullemek zorunda ve burda biz devreye giriyoruz,, bir ful+ful+ful olarak benim artık krediye fazlaca ihtiyacım yok tp rütbe sıralama için oynuyorum..-) ama madem ki sistem biz paralı oyuncuların sırtından varlığını devam ettiriyor; bu durumda klan sistemi eski haline gelene kadar uri çekmiyorum ve destek için arkadaşlardan da böyle bir tavır bekliyorum..

BEDRİN-ARSLANI[BEDR] ve Cillos™ bunu beğendi.
  18. Bence iyi düşünülmüş fakat biraz fazla kısıtlanmış :)

19. Cillos™

Cillos™ User

parayı veren düdüğü çalar ;) bu arada öyle birşey olursa ( ki olmaz) ülke yurtdışından mal ithal eder. ve ozamana kadar evdeki yiyeceklerle ölmessin cok sacma bir misal 1 sene önce böyle yapacaklar deselerdi inanmazdım.

tamam sizde azda olsa mağdursunuz fakat oyunda böle bir durum söz konusu değil mesela, x1 mermin bitti mermi alıcaksın (cpu varsa otomatk 10000 alır.) sistem elimizde kalmadı bir süre sonra tekrar dene mi diyor ? paran olduktan sonra istedigin şeyi istedigin kadar alabilirsin ve bu parayı nasıl harcıycagına ancak paranın sahibi karar verir sistemin karışması hak ihlalidir.

yanılıyorsun aksine bunu yapan kişi bence çok kurnaz nedenmi ?

adam kredi almamızı engelliyor klandan daha az kredi alınca nolucak hatta hiç almayınca ticaretten krewdi ile tasarım gemi alımı yavaşlayacak böylece millet uridium ile almayı düşünüp uri çekip gemi alır diye düşünmüş arkadaş galiba fakat ynlıs düsünmüs aksine çoğu kişi oyunu bırakır

bu yenilik yüzünden yeni başlayan ve yarı gelişmişler oyunu bırakır güçlülerde kesicekleri güçsüz adam kalmayınca onlarda sıkılacak ve oyundan çoğu kişi ayrılacak

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 May 2014
  20. ßÁŔış

ßÁŔış User

ne alakası var küçük düşürmeyle felan ? ama senin zoruna bi şeyler gitmiş kardeşim sanırım baksana feryat figansın haklı bi uygulama bence o kdar darkorbit çalışanı boşuna çıkarmış bu güncellemeyi o zman ..