Öneri Klan Savaşı Arenası (Clan Battle Arena)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve kalimero74 tarafından 22 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Klanlar için savaş arenası olmalı mı?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. kalimero74

kalimero74 User

Öncelikle merhaba, iyi forumlar. Büyük klanların en büyük kozu olan ve kaybetse bile "Savaşı biz kazandık" cümlesini artık kaldırmanın vakti geldi diye düşünüyorum.
    Oyun içerisinde sadece bir klanda olan oyuncuların girebileceği yeni bir Klan Savaş Arenası!

Bu Arena'ya girişler "A" klanı yetkilisinin oyun içerisinde "Klan Savaş Arenası" ekranından savaşacağı klanı seçerek bir Arena Daveti göndermiş olacak.
    "B" klanı yetkilisi, "A" klanının göndermiş olduğu daveti kabul ederek 5 dakikalık
    Toplanma Süresi başlamış olacak.
    Bu 5 dakikalık toplanma süresi içerisinde her iki klanın üyeleri oyun içerisindeki
    Klan Savaş Arenası ekranından "Savaşa Katıl" tuşuna tıklayabilecektir. Fakat 5 dakikalık süreç bittiğinde savaşa katılma tuşu pasif olacaktır ve bu şekilde sonradan savaşa katılmalar önlenmiş olacaktır.

Savaş esnasındayken ekranın üst tarafında "A" klanının ismi ve savaştaki kişi sayısı, sağ tarafında ise "B" klanı ismi ve savaştaki kişi sayısı görülecektir.
    Klan Savaşı Arenası'nda her iki tarafın da savaş başlangıcında 200 puanı olacaktır.
    Savaş esnasında "A" takımından bir oyuncu patlatıldığında "A" takımı 1 puan kaybedecektir ve bu sayaç oyun ekranının üst tarafındaki klan isimlerinin yazılı olduğu kısmın hemen altında bulunacaktır.

Savaş bittiğinde "B" klanı eğer kaybederse oyun içerisinde " "B" klanı "A" klanı tarafından yenilgiye uğratıldı! " şeklinde sistem mesajı geçecek.

Not: Yanlış düşündüğüm yerleri mesaj olarak belirtebilirsiniz. Mantıklı olan yorumları harmanlayarak bu fikir içine dahil edelim ve hepimiz Darkorbit'i daha iyi konumlara getirelim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ocak 2022
    BUKANN bunu beğendi.
  2. BUKANN

BUKANN User

bence çok iyi fikir. yeşil olan klanlar da dahil edilebilir.
    bu arada resim görünmüyor

3. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Öncelikle resmi düzenledim ve görünür hale getirdim. Konunuzu indeks bölümüne ekledim.

Saygılarımla,

Amira34.

4. kalimero74

kalimero74 User

Dediğiniz gibi yeşil olan klanlar da dahil edilebilir fakat o sistemsel olarak olur mu bilemedim.

teşekkür ederim

Son düzenlenen: 22 Ocak 2022

Sayfayı Paylaş