Yeni başlayanlar klan savaşından muaf olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 17 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ne dersiniz

1. evet

92,3%
  2. hayır

7,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba
    öncelikle yeni başlayan oyunculara kırmızı yakıp cubiyi tek kesmek isteyenler
    x-7 de tek başın bos talon dönmek isteyenler
    kısacası aç gözü oyuncuların yeni başlayanaları engellemesi için bir fikrim var

bir klanda 20 lvl altı 6 dan fazla hesap varsa hesaplar surekli aktifse istege baglı olarak savaşıp şavaşmak istemedigine karar vermeli
    İç şirket savaşları ve yeni başlayanların oyunu bırakması bir nebze azalır
    Bu klana savaş uygun degil bildirimi verilmeli karşı tarafa
    oyuna başlayanaları kasılabilmesi için gerekli birşey <3

Son düzenlenen: 17 Ocak 2020
    Nemesis-Prime- bunu beğendi.
  2. Hem başıma böyle olaylar geldiği için hem de benim gözümün önünde başka birisine böyle haksızlıklar yapıldığı için oyumu "evet" ten yana kullanıyorum +1
    (Ayrıca forum kuralları, saygı vs. derken haksızlık kelimesini uygun buldum siz anlamışsınızdır :d)

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. haksızlık .. gerçekten

4. Delly43

Delly43 User

Kardeşim harika bir konu eline sağlık bugün yeni başlayan 10 kişiyi klana aldım kasıcaktım sağolsun bazıları zehir ettiler eywallah agam ;)

yılmazcan47 bunu beğendi.
  5. Prophecy

Prophecy User

Bu sayede kasılma klanı yönetmek de kolaylaşır. +1

6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu kurallara uygun açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu İndex'e eklemiş bulunmaktayım, gerekli desteği aldığı sürece raporlarımıza ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Ayrıca konunuzun başlığını daha anlaşılır olması için düzenlemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

7. ben teşekur ederim uyardıgınız için
    duzenleme için sagolun
    raporluycagınızdan hiç şuphem yok <3

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.