Klan Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve levent403 tarafından 22 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. levent403

levent403 User

1 haftadır denemediğim türkçe kelime kalmadı fakat bir türlü klan kuramıyorum. her yaptığım isimde ''Bu Klan Adı Kullanmak Yasak'' diyor. Artık yeni klan kurulmuyor mu?

2. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Klan kurmayla ilgili bir problem yoktur.
    Oluşturmaya çalıştığınız klan ismi başka oyuncular tarafından kullanılıp klan kurulmuş olabilir.
    Lütfen kullanılmayan isimler seçiniz.

İyi oyunlar dilerim.

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Özel karakterlerin bazıları yasaklandı yani kullanılamıyor. Türkçe karakter yerine İngilizce karakterleri kullanmayı deneyebilirsin. Mesela ş yerine s , ç yerine c vb.

Bu arada belki klan adı kullanılıyordur veya bir şekilde yasaklanmış kelimelerdendir. :)

4. Mineral

Mineral User

Bazıları yillar önce onlarca klan kurmuş fason şirket kurar gibi.Malum amaç belli.Bol bol deneyin mutlaka bulursunuz bir boşlukta klan tagi.

5. levent403

levent403 User

kurdum klanı masa üstü mini vantilatör ümün markasını yazdım oldu teşekkürler :)

6. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Sorun çözüme kavuştuğundan dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.