Klan ve şirket savaşları

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve lordm0zart tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. lordm0zart

  lordm0zart User

  yıllardır bu oyunu oynuyorum 2008 den beri ara verdiğim vakitler oldu eylülün sonlarında tekrar oynamaya başladım , tr3 te vru'yum kendi haritamda kasılamıyorum, sebebi çok şirketli klanlar, hep beraber toplanıp haritayı komple kapatıyorlar sadece kendi çıkarlarına çalışıyor bütün etkinlikler kendi şirketimden adam beni kesiyor anlam veremiyorum nedir bu nefret?
   
 2. Yapcak bişi yok bundan bir çok oyuncu şikayetçi ama bunun önüne geçemezler. Klanlara dışarıdan oyuncu almasınlar diceksin. İlla klanda olması gerekmiyor da yanında klansız birinin getirip kendi şirketindekileri ona kestirebiliyorlar.
   
 3. lordm0zart

  lordm0zart User

  geçebilirler , klan başkanı hangi şirkettense sadece o şirketten alıma açık olabilir bu bütün oyunlarda olan bir şey
   
 4. Yazdığımı dikkatli okursanız farklı şirketlerden oyuncu alınmaması kuralı bu durumu düzeltmeyecektir. Klansızda bunu yapmaları mümkün
   
 5. Klan demek para demek oyuncuların kendi içindeki rekabeti kapı yapmaları vip indirim derken bireysel oynayan veya şirket içi kasılan oyuncuları malesef çok önemseyen yok senin 1 ayda kastığın şerefi güçlü klanlar 1 günde kasıyor sen görev yapmak için şeref desteği arıyorsun grupla yapabilmek için eksik şerefle görev veriyorsun onlar tam şeref puanıyla veriyor saymakla bitmez yeni oyuncu çekmiyor bu oyun eskilerle devam ediyor oyna bırak yapanlarla.
  Eski şirket savaşları biteli çok uzun zaman oldu bunu ilk şirket chatini kimse kullanmadığında anlamıştım :) önceden globale kimse yazmazdı şimdi şirkete.
   
 6. lordm0zart

  lordm0zart User

  klansız oldukları zaman farklı şirketlerden adamları haritadan temizlemeye daha eğilimli olacaktır insanlar
   
 7. Hiç bir farkı olmayacak. Sizin dediğiniz gibi olsa dahi bu seferde klansız gemiye saldıran oyuncular o klanın hedefinde olacak. Savaş ilan edecek.
   
 8. keskinniyo

  keskinniyo User

  Yapacak birşey yok. Gerçek hayattada var bu biri düğün yapar 3000 kişiyi dizer salona takılan takılardan yürüyecek hali kalmaz öte yandan hayata bazı şanssızlıklarla başlamış bir gariban düğün yapar 10 kişi şahit olur evlendiğine. Bende bireysel oynamayı seviyorum ama gerek görev verirken destek bulabilmek için gerek kasılırken baskıncılardan daha az etkilenmek için sıralamadaki klanlarla dirsek teması kurup içlerinden birkaçını tanımakta fayda var.
   
 9. En iyi çözümü dışardan gelen gemilere içerdeki arkadaşları sıkmıyor ise yardım etmemesi içinde o şirketteki gemiler klansız oyuncular saldıramayacak. Bunuda yaparmı darkorbit bilmiyorum. Bu şekil olursa en azından dışarıdan gelen oyuncu ile uğraşırsın.
   
 10. .Hypnos.

  .Hypnos. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım bu sayede daha rahat fikir alışverişi yapabilirsiniz. Sorununuzla ilgili olarak da ne yazık ki bir çözüm bulunmamaktadır. Herkes istediği klanda istediği yerde oynama özgürlüğüne sahiptir.

  İyi forumlar.
   

Sayfayı Paylaş