Bug / Oyun hatasi klan vergi almıyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve xqcl tarafından 26 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xqcl

xqcl User

klanımın vergisini %5 yapıyorum ancak vergi almıyor.bu sorunu yaşayan birkaç kişi daha görmüştüm

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Genel bir sorun bulunmaktadır, ilgili durum için raporlamalar yapılmış olup en kısa sürede çözüme ulaşılacağını düşünüyorum.

İyi Forumlar.

3. Bu yıl darkorbit oynayanlar için ve yöneticiler içinde kötü yıl oldu.Yılbaşından sonra oyun umarım güzel olur.utiliye geçince gemilerde animasyon tuşları olabilirmi. etrafında dönme takla atma felan.gemideki hammadeleri skylabda görmek istiyorum. birde yetenek ağacı için ekstra arge sayfası olsun. pet çok benzin tüketiyor elimden gelse peti tamamen silmek istiyorum.günde 20 k uri kasıyorsam 5 k sını pet harçıyor boşa kürek sallıyorum.oyun önümüzdeki yıl düzeltin de 1 yıllık vip almaya başlayalım.Bir aylık vip almaya korkuyorum.pet kamikaze olsada benzin çok gittiği için kapı harici hiç avantajı yok..kapıda haftada 1 defa belki açılıyor.