Klan

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BURJUUVA tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

OLSUNMU

1. Tabikide olsun harıka

80,0%
  2. Olmasın bence

20,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BURJUUVA

BURJUUVA User

klan özellikli olmalı bence mesela klan vergısınden alınan c lerle ozellik artmalı orn:

2 000 000 credst %1 hasar destegı KALICI

3 000 000 5 000 darbe Puanı destegı KALICI

bunlar geliştirilmeli bence mesela 2 500 000 credıst vererek %2 hasar destegı olabilir

sadece klan lıderı açabilmeli ve tum klan uyelerı faydalana bilmeli

+ Mesaj klandan çıkan bu ozelliklerı kullanamamalı tekrar gırırse kullana bilir sonradan glende bı çok ozellik eklene bilmeli harıka olurdu.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Nisan 2014
  2. ? biraz daha açık anlatırmısın

3. süpersin:)

BURJUUVA bunu beğendi.
  4. Oyum konunun gidişatına göre olacak. Ben kararsız kaldım.

5. BURJUUVA

BURJUUVA User

ya klanda özellik bolumu olsun işde mesela 2 000 000 klandakı vergi parasıyla %1 hasar aç şıkkı filan olsun ama sadece klan lideri yapabilsin

6. hmm anladım biraz düşüneyim

7. BURJUUVA

BURJUUVA User

Oyunuzu bana verın boyle olsa super olurdu ya

8. KARANLIK

KARANLIK User

İlk olarak şunu söyleyimki bir milyon tanede evet oyu alsanız konunuz oyuna geçirilecek diye birşey yok.Merkezin incelemesine kalmış vi bizlerde dahil bu konuda yorum yapamayız.

Ben beğendim gibi ama sanki crediyle değilde daha değişik yollarla elde edilmeli.Ancak kesinlikle credist olmamalı yüksek miktarda uridium olmalı.150 Bin 200 Bin civarı çünkü tüm klan üyelerini etkileyecek bir husus.

9. BURJUUVA

BURJUUVA User

o zman hiç bi klan yapamaz 200k url la %1 hasarmı alıcak yanı :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.