Klandan Çıkış Süreli Olsun

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ___eAGLe___ tarafından 26 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

klana girildiği zaman çıkış yapmak için bir süre koyulsun

1. Evet

72,2%
  2. Hayır

27,8%
  1. Merhaba arkadaşlar,
    Klanlarla alakalı şöyle bir durum aklıma geldi ve oylamaya sunmak istedim örneğin bir klana savaş açıyorsunuz yada size açılıyor iyi güzel fakat adamlar klandan çıkıp bota atıyor gemisini kasıyor gündüz nasıl olsa pc başında oturmuyor akşamda gelip chatte ahkam kesiyorlar haksız yere fulledikleri gemilerle
    Şimdi olay şu bir klana girince belli bir süre çıkış olmasın mesela atıyorum 1 ay boyunca çıkamayacak atacaksa bota o şekilde atsın savaş klanlarıda kessin ve bu kesilmelerde zaten adamın rütbeyi etkiler en azından doğrumudur yanlışmıdır oylama yapılsın

.Hakan. ve yakamoz(SY) bunu beğendi.
  2. smoonrise

smoonrise User

Oyum olumlu .

Gayet mantıklı , güzel bir yaklaşım 1 ay belki biraz uzun olur ama 15 yada 10 yada hafta bazında 2 haftadan az olmamak kaydı ile yapılırsa bazıları için güzel bir zorluk oluşturmuş olur , davranışlarının sorumluluğunu almak zorunda kalırlar , iş yerindeyken - okuldayken gemi kasmak o kadar rahat ve sorunsuz olmaz .

İhtiyar :rolleyes: sen neden sorun çıkaranları Savaşçıya ihale etmiyorsun gelsin kesip gitsin klansızları , yorma bak kendini sen zaten birkaç tane kaldınız eskilerden biz emanet iyi bak kendine sen :p:D

3. oben

oben User

klan kredisi kapalı olduğu sürece olur ama krediyi açtığı zaman klan lideri çıkış serbest olur.

4. DarwinTR

DarwinTR User

bence yapılacak en doğru hamle droit hasar alımını geri getirmeleri olacaktır.

5. bunlar iflah olmaz her türlü kasılırlar. Kullandıkları illegal işleri yakalayan bir yazılım yapılmadığı sürece her şey boş .labirentte bile pilotsuz bir sürü gemi var kapılarda yaratık kesiminde görev yapmak mümkün değil valla:)

6. titans___

titans___ User

O teknik olarak mümkün değil ve admin mi tam hatırlamıyorum da açıklama okumuştum bu geliştirme yaparken iris patlarsa servır çöküyormuş gibi bir şey okudum diye söylüyorum yani benlik bir şey değil oyun bot ve tutucular dan zaten neler çekiyor iris patlamayı geri getirseler bota atanlara karşı etkili olur mu yani o kadar da olmaz gibi geliyor ha 5 yerine tek sefer de banlasalar hadi bilemedin 2 , yine de oyun yönetimi bu oyunu oynuyor mu gerçekden bazı şeylerden bi haber yıllar sonra eksi yeme getirdiler onun da çaresini buldular dı sonra bota öyle alıştılar ki banı yiyince adayı terk ettiler ha ettiler de çok kişiyi de oyundan soğuttular ve darkorbit online oyuncu saati oh oh bal dök yala çok kişi uzun saat oynuyor diye zil takıp göbek attı ödül aldılar en uzun saat oynanma ödülü mü ne diye bir şey duydum da ondan sonra soğuma süresi cezası getiren de oyun yönetimi oldu da ben 100 lük görev bitsin derken ya da banlar dan sonra mınd ile stroke boş bulunca ben de şüpheli davranıyorsun dedi tam VS ortasında demesiydi gibi şeyler oldu , yani oyun eğlencesi olmak dan uzaklaşmaması için oyunu oynayan yöneticiler yetkililer olmalı veya oynuyorlarsa baya şaşırırım .

7. bence klana sadece aynı şirketten olanlar alınmalı.klan eic şirketiyse eicliler mmo sa mmolular vru sa vru şirket oyuncusu kana girebilmeli.giriş çıkışta süre olması saçma adam istediği zaman girer istediği zaman çıkar.vergilerden dolayı evet.birde bir klana giriyosun agresif oyuncu dolu önüne gelene kırmızı yakıyor.nolacak sonra

8. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

İncelediğimde böyle bir konu zaten daha önceden açılmış. :eek:
    Yine de konuyu raporlarıma ekliyorum.

Teşekkür ederiz.

İyi forumlar. :)