Öneri KLANDAN KENDİNİ ATTIRAN SAHTEKARLARA CEZA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ***SiLaHSoR*** tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Klan savaşlarında savaşırken kendisini klandan anında (tam savaş esnasında kesilmeden önce) attırıp eksi yediren ve budurumu günde 3-4 kez yapan sahtekar klanlar ve oyuncular var.TR5 de oynuyorum ve TR5 de oynayan herkes bilir bu SAHTEKAR klanı VRU da.
    Bu klan yüzünden 2-3 kere eksi şerefe düştüm ve klanımdaki oyuncuların hepsi eksi şeref yedi bu durum tamamen oyuncuyu mağdur etmektir.
    Supporta yazdıgımız zaman " önce onlar sıksın" gibi bir gülünç cevaplar alıyoruz, bu oyunun amacı karşı rakip oyuncuları güçsüz kılmak ve zayıf düşürmek değilmidir...Önce onların sıkmasını :))) beklemek ne kadar saçmalık bir şeydir
    önerim ve bence olması gereken klandan kendisini attırdıgı zaman 2-3 gün herhangi bir klana giremesin ki bizde bu tarz durumlarda mağdur olmayalım

2. ŞahFD

ŞahFD User

dediğin şey kaldırıldı yaklaşık 1 sene önce istasyonda olmadan veya oyundan çıkmadan klan terkedilmiyor

3. dedigin şeyi butun herkes kulanıyor bence iyide oluyor gerek yok

4. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Bununla ilgili Fikir havuzuna konu açabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

5. Klanı terketmekten bahsetmiyorum klandan kendini attırmaktan bahsediyorum
    klandan kendini attırınca tek rar aynı gün içerisinde birkaç defa girebiliniyor ve bu durum diğer oyuncuları mağdur ediyor çünkü tam savaş esnasında kesilirken birisi (yetkisi olan) klandan oyuncuyu anında atıyor ve karşı taraf eksi yiyor bu tamamen düzenbazlıktır ve bu durum düzeltilmelidir

REHBER moderatör burası fikir havuzu değilmi??

6. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Burası Fikir havuzu ancak , Sizin konunuz da , Hem Fikir , Hem Şikayet , Hemde sunucuda ki bir Klana iltimat bulunuyor.

Lütfen Fikir havuzuna ; tekrar , konunuza anket de ekleyerek , Sadece fikrinizi belirten bir konu açın.

Basit Kalıp ile ; Klandan atılan oyuncuların , Klana tekrar girebilmesi için bir soğuma süresi olsun şeklinde olabilir.

Kilitlenmesi uygundur

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.