Klanımıza Sizlerde Davetlisiniz!

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 11 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

ELFİDA___ bunu beğendi.
  2. WolfWar

WolfWar User

Keşke bu olay daha önce çıksaydı. Yeni başlayan arkadaşlara hayırlı olsun adminlere de kolay gelsin :D

3. Mr.User

Mr.User User

-PARS-,4 Ağustos 2015

.*GöKMeN*.,Bugün 15:21
    Ceza sistemi kaldırılmıştı sanırsam...

4. Ceza sistemi yoktu ama geri geldiğide iyi olmuş. Admin klanı diye bütün sv savaş açardı zaten :D Klanın amacı rahatça yenileri kasmak ve bu konuda engel olabilecek adam çoktur.

5. İşte admin dediğin böyle olmalı :)

Yenilerin güçlenmesi gerek heh şöyle ya bir kedi olalı fare tutunuz sonunda böyle bir şey çıktı :) . Güçlü klanlarda ki arkadaşlarda bu yenilere yardım edebilir mi ?

Mesela güçlüler eğitim verebilirler ne zaman rsb atacak ne zaman ema atacak gibi yani savaş eğitimi verebilirler mi ?

Yardım edebilirsek ne mutlu bize aegis bilgimi başkalarınada öğretirim :)

ELFİDA___ bunu beğendi.
  6. ELFİDA___

ELFİDA___ User

işte budur harika bişe olmuş kutlarım sizi hayırlı olsun huuu ama genede sevmiyoum sizi :)

bende sabahları 1 saatimi onlara ayırabilirim zaten artık oyundan soğudum şp tp gitti artık ilgimi çekmiyo bare yardımım olur

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ağustos 2015
  7. BeratM

BeratM User

Merhaba ben 5 level iken girdim bu klana 9 level oldum şimdi ben 11 levelin üzerine çıkarsam klandan atılacak mıyım?

8. 13 seviyeyim umarım alınırım :)

9. KÆÆN

KÆÆN User

Öncelikle güzel bir uygulama ancak neden 11 level? Ben şu an 12 levelim kasabilmek için çok uğraştım en azından tp şp olarak değil de geminin donanımı bakımından yardım edilse diye düşünüyorum , saygılar...

10. Selam Klan Basvurusu nereden yapilacak ?
    Klan ismi yada baska bir bilgi varmi?

11. Merhaba ,

Buradaki konuyu incelerseniz ilk başta server'lara göre yazıyor.

İyi forumlar.

12. s0me1

s0me1 User

Yeni başlamıştım kaç sene aradan sonra bu iyi oldu teşekkürler.. :)

13. optimist58

optimist58 User

konuda başvurunun nerden yapıldığını bulamadım yardımcı olurmusunuz birde ben global Avrupa 1 serverindeyim ordada varmı klan.

14. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Düzenlediğimiz etkinlik sadece TÜRKİYE sunucularına özeldir ve şuanda etkinlik aktif değildir.

İyi Forumlar

15. Peki hocam ne zaman aktif olacak ?

16. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Şuanda tekrardan düzenlenmesi yapılmaktadır bazı oyuncular gemileri klanlara koyup gemiye giriş yapmadıklarından dolayı bir sömürme söz konusu oldu ve bu konuda hakkı olan oyunculara nasıl yardımcı oluruz diye farklı açılardan düşünmekteyiz.

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  17. Düşünün hocam düşünmek iyidir ilham verir ;)

18. BU KLANLAR AÇIK DURUYOR 9 ÜYE İLE NİÇİN AÇIK VEYA SADECE 9 ÜYE VAR ?

19. Merhaba ,

İlk olarak forumda tamamen büyük harf kullanarak mesaj yazmamaya dikkat edelim lütfen.

Klandan çıkanlar olmuş olabilir ve ayrıca klan sistemi ile ilgili düzenlemeler yapılıyor.

İyi forumlar.

20. bragadino

bragadino User

halen başvurabiliyormuyuz ve başvuruyu nasıl yapacam iyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.