Duyuru Klanın kasasını soyma girişimim -SON 24 SAAT- [AKICI]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ahmettyran tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. llTheKara

llTheKara User

Solucan deligi dedigi portaldan atlamis onu demek istemis yoksa beni 1-4 e atti degil 1-4 e atladim derdi.

2. En çok dikkatimi çeken de klandaki bir üyenin 120 milyon civarında bir para yatırması.Hikaye gerçekten güzel devamını bekliyoruz.:)

3. 4-5 de solucan deliğinden her yere atlanır.

4. ahmettyran

ahmettyran Guest

Var Nutella GO :D Ülkemizde satılmadığı için fazla bilinmiyor.

5. llTheKara

llTheKara User

Kardesim adam sanki solucan deliginden kasti portal gibiydi yanlis anlamisim sanirim konu sahibi acikliga kavusturur :-D

6. ahmettyran

ahmettyran Guest

Pazar karışmış :D Solucan deliğinden atladım. Aksi taktirde 1-4 e nasıl atlayayım [CPU hariç]

7. llTheKara

llTheKara User

Cok saol kardesim yanlis anlamisim hikayen cok iyi onu belirtiyim sayende konusmaci kosesini takip eder oldum :-D

8. ahmettyran

ahmettyran Guest

Saol kardeşim :D Böyle yorumlar yapmasanız hikaye zor devam eder.. Yorumlarınız ilerletiyor konuyu ;)

llTheKara bunu beğendi.
  9. llTheKara

llTheKara User

Her saat basi devamini yazmismi diye okuyorum hadi kardesim meraktan catlayacam :):D

10. ahmettyran

ahmettyran Guest

Boş zamanımda resimler ile birlikte aktarıyorum kardeşim :D bi kaç saat önce bi bölüm daha aktardım. Yarın devam ettiririm bu günluk bu kadar yeter :)

11. 1-5 4-5 portalına vardım, savaşa katıldım. Bir de baksam ki, düşman lazerleri üzerime geliveriyo. **** **** **** :D gerçekten güzel olmuş devamını bekliyorum :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ocak 2015
  12. Eline sağlık çok iyi olmuş :D

13. VΛLVE™

VΛLVE™ User

önceden aegis varmıydı yoksa klan mı sağolsun ? :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.