Öneri Klansız Kişilerin Diğer Oyunculara Ateş Etmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve StorMHawsK tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Nasıl bir uygulama olur?

 1. Kesinlikle Olmalı

  60,0%
 2. Kesinlikle Böyle Bir Sistem Olmamalı

  40,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. StorMHawsK

  StorMHawsK User

  Bildiğimiz gibi her klan savaşlarında, birkaç oyuncu klanlarından çıkıp aradan sıkıyor ve bu can sıkıcı bir duruma dönüşüyor.
  Emeksiz yere aradan fırlayan birisi oyundaki kalite sistemini biraz düşürüyor bana göre.
  Benim düşüncem; Klansız bir geminin her ne şekilde olursa olsun kendi şirketinden klanlı bir kişiyi kesilmesi veyahut da kesmesi durumda eksi şeref yemesi gerekir.
  Cezanın bence kesinlikle klandan çıkmalarını önleyecektir diye umuyorum.
  Demek istediğim bir gemi ateş ederse arkadasın dan klansız gemide ateş ederse - Şeref yemesi gerekir. Böyle bir oyun tasarlanıyorsa o sistemde yapılır diye ümit ediyorum.
   
 2. herşey güzel ama oyundan dün tasarlanmış bugün herkesin oyundaki ilk günü gibi konuşuyorsun, herkes yeri geldiğinde bu yöntemi uygular. açıkçası kimse gelip ben yapmam demesin Allah düşürür o hallere
   
 3. StorMHawsK

  StorMHawsK User

  Ben Global'da da oynadım tr4 de oynadım hiçbir zaman klandan çıkmadık. :) Herkesin çıkarları doğrultusunda konuşuyorsun bu oyunun kalitesini düşürür. yorum için tşk.
   
 4. Söylediğiniz şey uygulanması mümkün bir şeydir,fikrinize katılıyorum.Umarım bu fikir uygulanır ama uygulandıktan sonra da bir yolunu bulup yine klansız saldırı yapmazlar.
   
 5. 5.5 yıllık tr4 oyuncusuyum, oyuna geçen hafta tekrardan başladım 2 senedir tr4e girmedim bile.
  Bizim zamanımızda egos ve lord klanları vardı, o klanlarla savaş her klanda max 5-10 kişi olurdu diğerleri çıkar egos ve lorda sıkardı.
  Yani yapılıyor, her serverde her şirkette her klanda bu yapılıyor
   
 6. StorMHawsK

  StorMHawsK User

  Anlatmak istediğiniz bu sistem oyundan veya savaşta boş kişilere boş mermi attırmaktan bezdirmiş gibi sanırım. Bu sistemi getirebilirsek bence çok güzel savaşlar olacağına daha doğrusu en azından kiminle ve boş lazer harcamaktan kurtulacağız diye düşünüyorum.
   
 7. buna benzer bir fikir geldi aklıma, birazdan yayınlayabilirim yeni konu olarak
   
 8. StorMHawsK

  StorMHawsK User

  Fikirler gömlek değiştirebilir, ancak şu sistem gelmeli diye ümit ediyorum ve oyuncu arkadaşlarımızın desteğini alarak.
   
 9. az önce açtığım konu tam senin vurguladığın gibi birşey oldu diye ümit ediyorum bir bakarsan sevinirim
   
 10. o zaman şuda olsun düşman şirket arkadaşını alıp kendi şirketindeki güçsüz gemileri kestiğindede sende sıkarsan sanada eksi versin nasıl klansız adam klandakine arada sıkınca eksi yiyecek sende düşman şirketle kendi şirket elemanlarına sıktığında klansız olanlara ve savaşta olmadığın klanlara sıktığında bu nasıl düşünce o zaman herkes eksi yiyecek klansız sana sıkınca arada eksi yesin sen arada klansızlara yada sana düşman olmayan klana sıktığında eksi yemiyecen herşey karma karışık olur olumsuz
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş