Klasik bundan sonra ne yapcam konusu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve LagaLuga tarafından 14 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. LagaLuga

LagaLuga User

Öncelikle selamünaleyküm
    beyler oyuna şu yeni kod ile beraber 10 gün önce falan başladım yani bildiğiniz üzere 15 kararsız lf4, venom,8 iris,15 bo2 ile başladım oyuna. Neyse oynadım falan şuan 15 kararsız lf4 ün yanına 14 de normal Lf-4 var toplam 29 lf4 işte bo2 zaten çok 25-30 arası hızları da fulledim 6 havoc var şuan ve 11 argeyim extralar zaten full.
    Şimdi 100 k da uri var pazar gününe kadar bunu kasıp pazar günü 2 zeta yapcam havoclar fullenmiş olcak zaten buraya kadar tamam. bundan sonra ne yapıyım mevzu o.
    bir de gelen yeşil anahtarları yine pazar günü lf4 günündemi açıyım zeus günü mü bekliyim.Daha apis de yok 16parça şuan.hiç bi geliştirme de yok bu arada.yani bu pazar günü zeta yapıp havocları tamamlayınca ne yapıyım sıradane var uriyi neye harcıyım cevaplarınızı bekliyorum.

Bide bu rinusk ne ?

2. Eski

Eski User

Sana tavsiyem yine zeta dönmen hem arge dosyasını hem anahtarı bolca veriyor çünkü. Senin artık apis zeus parçalarına başlaman gerekiyor. Bunun içinde anahtar şart.
    2 zetayla fulleneceğinden nasıl emin olabiliyosun? Bi de meraktan soruyorum o kadar lf4 ü nasıl tamamladın?

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. .maxpayne

.maxpayne User

dayısı vardır

4. bende kodla basladimm havoc ne anllaama geelliyor ?biide goreevlleri yapip credits kkasiyorum ne yaapayim yeni basladim onceden oynamamistim arkadaslar

5. Merhaba
    Bu havoc denilen şey hasarı %10 arttıran bir droit tasarımıdır. Galaksi Kapıları kısmındaki zeta kapısından elde edilir. Ancak bütün droitlerde havoc olursa %10 hasarınız artar.
    Birde size tavsiyem 12 level olup korsan haritalarında palladıum denilen hammadde bulunmakta,bu hammaddeyi toplamanız. Bu hammaddelerin 15 tanesi 1 ücretsiz enerji yapar. Burada çok rahat gelişebilirsiniz ya da x-6 haritalarında bulunan cubikon grubuna katılıp hem kredi hemde uridium kazanırsınız. Yani sizinde kapılara başlama zamanınız gelmiştir :)
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.
    İyi oyunlar..

6. tesekkur ederim12 olup pallladium toplayip zeta kapisina harciycam

7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim,, ben de kutuları zeus gününde açmanızı öneririm. Havocları tamamladıktan sonra geliştirmelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz, ayrıca rinuks yeni bir kaynak türüdür buradan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

8. LagaLuga

LagaLuga User

Şimdiye kadar 4 tane zeta yaptım 200 anahtar verdi 200 anahtarıda lf4 gününde açtım toplam 14 tane çıktı. Hatta ilk 100 sandıktan 10 sonraki 100 den 4 tane çıktı lazer. Hepsini de 4-1 de açtım lf-4 gününde.
    Zetadan gelen anahtarları direk zeus gününde mi açıyım çünkü eksik olan lf4 ler var hala bir de havoclardan sonra hangi geliştirmeleri yapıyım önce iris mi kalkan mı lazerler mi ben peti dizmeye başlayıp kutu yada pala toplayıp hercüles kapısını yapmaya başlamayı düşünüyodum ama geliştirmeler daha fayda sağlarsa öyle yaparım

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şu an ilk önceliğiniz Havoçlarınızı fullemek olsun. Kazandığınız ganimet anahtarların mutlaka Zeus gününde açın, ilerleyen zamanlarda Apis ve Zeus diroidleri sizin gelişiminiz için büyük önem arz edecektir. Zeus gününde kutu açarak hem Apis, hem de Zeus parçası toplayabilirsiniz. Size bir diğer Tavsiyem Apis ve Zeus drioidleri için satın alma fiyatı 200 k uriduma indiğinde satın alın, parça sayısı arttıkca indirim oranı azalmaktadır. Buradan fiyatlarla alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında Hercul için Kappa yapın. Zeta kapısından çok daha fazla Kappa yapmak zorunda kalmanız olası ve Kappa kapısından LF-4 çıkma şansı olduğunuda hatırlatmak isterim. Buradan Kappa kapısı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Geliştirme konusuna gelirsek ise lazerleri geliştirmeyi unutun. Yapabildiğiniz kadar günlük ve haftalık görevleri yapın ilerleyen zamanlarda birleştirden geliştirmeli Lf-4 birleştirebilirsiniz. Bunun dışında günlük giriş bonusların toplayarak geliştirmeli LF-4 kazanabilirsiniz. Geliştirmeli Lf-4 hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
    Geliştirme için ilk olarak droidlerinize odaklanın. Bu sayede hem savunma, hem de saldırı açısından artınız olacaktır. Akabinde kalkanlarınızı geliştirmeye devam edebilirsiniz. Geliştirme hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

10. LagaLuga

LagaLuga User

eyvallah modum dediğin şekilde yapıcam son sorum o zaman havoclar fullendikten sonra sırasıyla uridiumu neye harcıyım kappa kapısını açmaya mı yoksa geliştirmeye mi. Bir de pala toplayıp kapı açmak için pete hammadde toplayıcı almayıda düşündüm radarlarla birlikte mantıklı olur mu şuan havoclardan sonra ona uri harcasam mı ?

Birde pazar günleri galaksi kapılarına yüzde 20 indirim geliyor o indirim bildiğim kadarıyla vip den gelen indirimle birleşmiyor peki haftalık aldığımız yüzde 25 indirimle birleşiyor mu ?

Son düzenlenen: 17 Ocak 2019
  11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Havoclarınızı tamamladıktan sonra ilk hedefiniz Herculler olsun. Onları tamamladıktan sonra droid, akabinde kalkan geliştirmesine harcama yapabilirsiniz.

Paladium toplayacaksanız eğer hammade toplayıcı 3 ve bir kaç radar protokolü işinizi kolaylaştıracaktır.

Hafta sonu gelen galaksi kapısı (GK) indirimi VİP ve indirim paketi ile birlleşmektedir. Sonuç olarak 1 ekstra enerji için %45 (%5 VİP+ %25 indirim paketi+%15 GK indirimi) indirim ile 55 uridium ödemeniz gerekir.

İyi forumlar.