Kod'lar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [KARAŞOVALYE]™ tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar spearhead ve ek hangar dağıtılmış galiba bana gönderilmedi fazla dan kodu olan varsa bana özelden verebilirmi ? :):):)

2. fbrecep123

fbrecep123 User

kardesım bence herkese dağıtılmadı banada gelmedı

haksızlık dagıtılacaksa herkese dağıtılsın ne bu böyle herkese kod geliyor arkadaslarıma gelmıs bana gelmemıs postamı kontrol ettim gelmemiş

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Şubat 2014
  3. BonusRasta

BonusRasta User

Bot kullananlara ceza alanlara gelmiyormuş ayrıca o gün oyunda da olmak gerekiyordu sanırım, bu daha önce tartışılmıştı aslında foruma bakarsanız mod'lar gerekli cevabı vermişti

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Forumdan kod vermek yasaktır. Kod dağıtımına gelince kodlar belli şartlar ve koşula uyan oyunculara hediye amaçlı gönderilir. Herkese gönderilecek diye bir zorunluluk yoktur. Şirket politikasıdır. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok. Koşulları karşılamadığınız için bu sefer almadıysanız başka sefere karşılarsanız siz alırsınız belki başkası almaz. Ancak kod almak için şart olan Ebülten aboneliğinizin açık olmasıdır ve darkorbitin mail adresinizde engelli olmaması gerekir. Lütfen ebültenin açık olduğundan ve engelleme olmadığından emin olunuz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.