KOLAY KREDİ KASMAK İÇİN TAKTİK

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÖLÜM_MAKİNESİ tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sanırım citadel demek istedin. Pek kullanışlı bir gemi değil genelde skylab sevkiyatı için kullanılır.

2. onun darbesi yüksekya bide ısınlanma özelliği varmış bu göli ile beni çok cabuk kesiyolar hemencecik ölüyom :( onu alınca diyom belki kaçma şansım olur :) eskiden vegam vardı hızı fullayip düşman haritasında geziyodum yakalıyamıyolardı goliden gidemiyom :( siz hangisini önerirsiniz
    bu ticaret modülü dediğiniz şeyi 3. seviyeye nasıl çıkaracam ben satın alma yerine tıkladığımda 1. seviyesi geliyo petim 2. seviye daha bebek sayılır :))

Son düzenlenen: 3 Şubat 2016
  3. İlk olarak citadelin ışınlanma gibi bir özelliği yok. Geminin kalkanı sağlam değilse zaten her türlü keserler senin gibiyken benide çok keserlerdi şimdi bi ema atıp istediğim gibi kaçıyom.

Bence aegis alman daha faydalı olacaktır npc keserken dp, kalkan basarsın.

Pete 3. seviye modül veya protokol alabilmen için petinin 8. seviye ve üstü olması gerekir.

4. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

VIII. Konu başlığı ve ileti içeriğinin tamamı büyük harflerle, renkli ve kalın yazılmamalıdır. İleti sayısını arttırma amacı ile konulara art arda ileti yazılamaz. Bu kuralın ihlalinde;
    * Gerekli konu başlığı ve/veya ileti düzenlenir, üye uyarılır.
    * Üye aynı şekilde devam ediyorsa 7 gün ila 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır.

Büyük yazmak bağırmak anlamına gelir.

Forumdaki arkadaşlara saygılı olmak gerekmektedir.

Gereken düzenlemeyi yapınız.

iyi forumlar.

5. golim fuul sayılıyo bitek o son 2 iris varya onlaryok zeus dan arismidi nedi o irisler yok kalkanlarım eniyisinden daha iyisi yok irislerde kalkan koyacak yerde yok :) hepiçiğini doldurdum ışınlanma dediğim o gemiyi ele kısasüreliğine jet hıza cıkarıyoya o işde ama siz ele diyosanız ageise yöneleyim oda hoşda işde diğerinin darpe puanı aklımı başımdan aldı :) zati urimde yok aldığım protokolleri yerleştirem yeni doğmuş bebek gibi dolanıyo ortada pet son bi sorum olacak o pete ticaret modülünü şimdi alsam olurmu 1. seviye heryerde yaparım delmi ticaret petin içine bi ticaret bide toplayıçı modülü koyacam :) ilerde uridyumum olursa peti cok uzaklara götüren modülden alacam :) saygılar :)

6. Modum burada bir sorun var konu aylar önce açılmış ve sahibide aylar önce kaybolmuş :D

Citadelin hız yeteneği bildiğim kadarıyla max 540 oluyor yani sabit bir değer olabiliyor, kaçamazsın. DP yüksek diye kaçabildiğini varsayalım kasılmakta hiç tercih etmem ve ağır konfide çok yavaş.

1. seviye modüller çok kötü. Yinede karar senin aşağıdaki tabloya bakarsan ticaret süresi çok uzun oluyor. 1. seviye için 5 dk bekleme süresi.

7. bana sadece ticaret hakkı versin yeter ya bonus vermesede olur ben onun derdindeyim hemen sata bilme imkanın olsun feri hiç önemlidel :)

8. tek cubi kesilen servermi :) nerdeeee bi cubi kesiyim diyom hemen üşüşüyolar :)

9. tek cubi kesilmiyo sanırsam cubiler bitek x-6 larda bulunuyo ben çöpleri topluyom iyi kredi veriyo :)

10. Bonusu önemli değil ama süresi önemli 2 çöpte ambar doluyor pet gelmiyor daha.(1. seviye)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.