Kombo Koruma Modu Modülü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve For_You62 tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. For_You62

For_You62 User

s.a iyi forumlar

"Kombo Koruma Modu Modülü Bilinen koruma modunu yeni İnsta kalkanıyla birleştirir. P.E.T. için ekstra koruma kalkanıyla koruma modu " i miş :)

arkadaşlar benim sorum şu ;
    peki bu durumda normal insta kalkan kullanıyormuşuz gibi xenomit ve ACM-1 mayını düşecek mi ?
    yani bu modül bana sadece otomatik olarak instal kalkanın çalışmasını mı sağlayacak ?
    bu durumda gemide yeterli ACM-1 mayını ve xenomit yoksa bu modül işe yaramayacak mı ? doğrumu anlamışım ?

2. combo koruma modülü ile normal koruma modülü arasındaki fark pet gemiye yardım ederken düşmanın peti işaretlemeside okadar zorlasıyor aslında okadarda ıyı bişe deyil düşünün ce verdiyin uriye yazık ama afk kalırsan harıtanın herhangi bir yerinde gemiye ateş eden npc leride keser tabi gemin patlamazsa.

3. For_You62

For_You62 User

bu durumda gemide yeterli ACM-1 mayını ve xenomit yoksa bu modül işe yaramayacak mı ?

4. KARANLIK

KARANLIK User

Bilinen koruma modunu yeni İnsta kalkanıyla birleştirir. Etkinleştirildiğinde, % 35 daha fazla yakıt tüketir.

Yazıldığı gibi yakıt tüketimi artacaktır.

5. denedim senomit vs harcamıyor

6. For_You62

For_You62 User

tesekkürler

7. KARANLIK

KARANLIK User

Gerekli cevaplar verildiğinden konu kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.