Geri bildirim Komedi. :)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xXTheMexXx tarafından 21 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Önceden 2010 darkorbitine kötü derdik azıcık lag olunca. Vallahide billahide şimdi o lagları arıyorum ben. Bir kez f-5 atıyordun lag falan kalmıyordu. Şimdi ise etkinlik yaparlar sunucu kopar tam son dalgada streunere kesilirsin kapı gider, bir etkinlik yaparlar hani etkinlik oyuncuyu memnun etmek ve oyuncu çekmek içindirya oynayan oyuncuyu oyundan bezdirir yeni oyuncuyu uzaklaştırır, oyuna güncelleme getirirler hali hazırda herkesin kendisine oturttuğu Spectrum Sentinel vs 5 tasarım gemisini bozar saçma sapan gemi tasarımları getirirler, droit pet tasarımı vs derler oyunda aşırı yüklenmeye sebep açtırırlar, chattan cmleri alırlar küfürler hakaretler havalarda uçar, hile bot desen zaten bir muamma. Hocam bu yönetimin derdi sahiden oyunu kapatmak mı yoksa gerçekten bir çabaları var mı diyecem diyemiyorum ufak bir ivmelenme dahi yok ya. Ya bana açıklasanıza oyuna neden geldi bu yeni 3 gemi. Neden tüm dengeleri alt üst ettiniz, neden herkeste aynı gemi var. Önceden biz haritaya çıktığımızda bir haritada 50 kişi olurdu herkes birbirinden farklı gemi ve tasarımlarında olurdu. Ya ayrıca bu yeni hangar sistemi ne saçma bir şey olmuş 15 jeneratör slotlu Goliath lar aktarma yaparken ben Cerrah dizmek istesem konfigürasyonu sıfırlamam lazım. Ancak bu önceden yoktu. CM ADMIN FM AVCI vs bunlara sözümüz yok. Tamamen support ve genel merkeze sözümüz var. Ya o kadar test server açıyorsunuz hiçmi bir düzelme yok. Onu geçtim abi değiştirin şu GG günlerini. Verin GG çarpanını cumartesi gününe özel ödülü pazara herkes rahatlasın. Ama nerde. Neyse gene ceza alacam sanırımda pek sıkıntı yok. Zaten bu oyun böyle giderse 12 yıllık serüven 1 2 aya biter gibi geliyor. Ha bak zaten bırakırdım ama o kadar dost ve arkadaşım oldu onların anısına oynuyorum ve eminim birçok kişide bu sebepten ötürü oynuyor....

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Konuyu uygun yere taşıdım.

Geçenki test serverin amacı lag ve donma sorunlarının çözümüne atılan adımdı ve olumlu sonuç alındı. Umarız kısa zamanda bu sorunlar çözülür.

Ancak diğer saydığınız galaxy kapıları hakkındaki konulardan siz şikayetçi olabilirsiniz ama diğer oyuncuların şikayet ettiğini zannetmiyorum.

İyi forumlar.

3. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Uber sibelonları çok seviyorlar değil mi yada hadesteki lordakium spore yaratıklarını. :) Valeyard...

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Ben çok seviyorum çünkü rütbe kasıyorum. 15 Dakikada bitebilen bir kapının kimseye zararı olmaz.

5. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Sen seviyorsun o zaman. Millet sevmiyor okey. O terror kapısındaki uber sibelonlarıda kimse sevmiyor.

6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Sadece ben değil. Benim gibi çoğu oyuncu seviyor ki yıllardır hadese bir değişiklik yapılmadı veya yapılması istenmedi.

Terör kapısındaki uberlerden bende şikayetçiyim. O konuda geri bildirime yazmalısınız.

7. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Valla işsiz gibi 4 grup hadesçiye sordum 1 kişi dahi sevmiyor o sporeleri. Türünüzün tek örneğisiniz sanırım. :))

8. Doğru uber lordakiumu bulmak için kalkan çeken 5'liyi tam ışınlanacağı zaman kullanabilirsin.
    Veyahut tam ışınlanacağı zaman buz roketiyle dondurursan ışınlanacağı yerde donmuş vaziyette oluyor:D

9. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

spore derken lokumların içinden lordakia çıkıyor onu kastediyorum. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.