konfi değişmede takılma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve │►İŁBΔЧ◄│ tarafından 29 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Yeter artık bu kadar mı zor şu sorunu çözmek ya altı üstü konfi değiştircez değişene kadar ya ölüyoruz ya yaratık kaçıyor ya düşman kaçıyor inanmıyorum artık bu tür küçük sorunlar üzerinde çalışıldığına.

ıııııııı bunu beğendi.
  2. Bende uzun süredir bu sorunu yaşıyorum konfi değiştirirken oyun aşırı kasıyor kaçan kaçıyor fps yerlere düşüyor. Bir dönem global avrupa'da oynamıştım ve bu sorunların daha az olduğunu gördüm tr serverlarında daha çok var bu problem gerçi 2 yıl oldu şuan orada ki durum nasıl bilemiyorum ama sorun bende mevcut.

3. herkesste mevcut kiminde daha az yaşanıyor kiminde daha çok inşallah biri şimdi gelip pc nin performansına bağlamaz durumu :D

ıııııııı bunu beğendi.
  4. valla bende bıktım confi degiştiginde takılıyo böyle oynanmaz oyun

5. Atmaca46

Atmaca46 User

beyler oyunu uzun süre açık bırakmayın arada çık gir yapın yenilensin, 1 saatte bir yapın mesela. bu şekilde oynarsanız sorununuz düzelir. bende de oluyor confi değişince donma sorunu, hemen çakıyorum f5'i sorun felan kalmıyor .. :)

ateistkeci bunu beğendi.
  6. ne 1 saati oyuna girdikten 5 dk sonra confi değişimi işkenceye dönüşüyor yenileme işlemini sürekli yapıyoruz zaten :D

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  7. RAM'in kaç GB kardeş?

8. 8 gb azmı ?

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  9. 5 dk da bir oluyor dostum oyunda sıkıntı var

10. Bilgisayarla alâkalı olduğunu sanmıyorum. Farklı donanımlara sahip bilgisayarlarda oynadım ancak aynı sorun hep var.

11. hmmm, Ram de iyi. Adamlar bilmem kaç binlik makina alıyor, gene de takılıyor oyun. Nedir bu işin sırrı anlamadım. Yurt dışındaki oyuncuların Darkorbit videolarını seyrediyorum, adamın diroitler açık, görsel özellikler en iyide, protegit atmış cubinin yanında duruyor, FPSsi 45-50lerde geziyor. ( ki bir taraftan da video çekiyor eleman ) CPUlarımı iyi? Ramları mı yüksek? İnternet hızları mı fazla? Ekran kartları mı büyük? Anlayan bir el atsın şu işe.

12. Düzgün cevap bulamayacağıma yemin edebilirim ama kanıtlayamam foruma adminlerininde yapabileceği bişey yok vakit ayırıp cevap verdiğiniz için sağolun. Adminim konu kilitlenebilir.

13. Herkes Almanyadaki ana sunucuya bağlanıyor. Mesafe fazla olunca ping oluşuyor. Normalde bir oyun şirketi oyuncu sayısını arttırmak için başka yere de sunucu kurmayı hedefler Bigpoint yıllardır bir taneyle yetiniyor. Oyun türü hoşuma gidiyor diye idare ediyorum yoksa 2 saniye durmazdım bu oyunda.

14. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Çalışmalar devam etmektedir. Konuyla ilgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. En kısa sürede bütün sorunlar düzeltilecektir.

İyi forumlar.