konfi düzenlemesi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve llRuLinqll tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. llRuLinqll

llRuLinqll User

Selamun aleykum konfi ayrlamama yardımcı olunuz

16 Lw lim Gemim Goli kullandıgım tasarım sentinel
    24 Lf-3 ve 2 Adet Lf-4
    16 Bo2 kalkan 2 adet bo1 ve 6 adet A03 kalkan
    17 hız jeneratoru (7900)
    6 iris ve 2 flax
    P.E.T 7 Lw
    14 Argeyim
    bu çarla beraber 2 hangarım var digeri vega

en iyi şekilde konfi ayarlama yorumlarınız bekliyorum İyi ForumLar Eyvllah

2. Merhaba ,

Baskın , Kasılma , Kapı v.b. yani ne için konfigürasyon istediğinizi de yazsaydınız iyi olurdu. :)

İyi forumlar.

3. llRuLinqll

llRuLinqll User

baskın ve kasılma

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Benim hem kasılırken hem savaşırken kullandığım konfi düzeni 1.konfi gemi lazer kalkan irisler lazer 2.konfi gemi lazer ve hız irisler kalkan olarak oynuyorum hem kendimi savunabiliyorum hemde yüksek vurarak kasılabiliyorum düzeniniz bu değil ise bunu yapıp bir deneyin isterim.

5. llRuLinqll

llRuLinqll User

zaten konfim böylede baskında geminin hızlı gitmesi gerekir hız konfisi yaptıgımda ise 2k 2 buck k vuruyor bu konfininde bu yönünü sevmiyorum

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Diğer şekilde yaparsanızda güçlü birine rastladığınızda kalkanınız olmadığından savunma şansınız azalacaktır ozaman geminiz güçlenene kadar baskına normal klasik usulde gideceksiniz.

7. llRuLinqll

llRuLinqll User

peki eyvllh sağol iyi forumlar

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sizde saolun kolay gelsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.