Konfi nasıl olacak? Hangi gemiyi alayım? Ne yapayım?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _AKRABAT_ tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _AKRABAT_

_AKRABAT_ User

Arkadaşlar ben bigboyum 25 milyon credim var 500 uridium var. 12 levelim. 15 LF3, 1 BO2,2 BO1,4 AO3 ve hız jeneratörleri var. 5 li roket atar, ekstralar ve 1 irisim var. 5 argem ve petim var. Sizce hangi gemiyi alayım?, sonra nasıl konfigürasyon dizeyim?, yani şuanda yapmam gerekenleri söyler misiniz?

2. Vega alabilirsin ama bundan önce hızları fullemen lazım

3. _AKRABAT_

_AKRABAT_ User

Hızları fullerim sorun değil. Peki vengeance aldıktan sonra ne yapayım?

4. geminin üstündekilerle (vega) 1500 sıkarsın sonra 7 flax al
    2. diroit 200.000 Credits
    3. diroit 400.000 Credits
    4. diroit 800.000 Credits
    5. diroit 1.600.000 Credits
    6. diroit 3.200.000 Credits
    7. diroit 6.400.000 Credits
    8. diroit 12.800.000 Credits

sonra flaxlarada kalan 5 lf3 ü koy ve 4 lf2 al 2650 vurursun sonra 4 lf2 yi lf3 yapmak için kas gemiyi. flaxlarıda full lf3 yapınca 100-150 m gibi bir kredi kas ondan sonra 1 flax sat 1 iris al ihaleden sonra irisi tek tek fulle.

5. _AKRABAT_

_AKRABAT_ User

Uzun uzun yazmışsın çok teşekkürler deneyeceğim. Bu arada başka taktiği olan varsa yazabilir.

6. Merhaba ,

Alışveriş ile ilgili merak ettkilerinizi Alışveriş Fiyatları konusundaki server'ınıza ait olan konu üzerinden sorabilirsiniz.

Konuyu gelişim yönünden devam ettirelim lütfen.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.