Öneri Konfi Öneri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .BigLord. tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .BigLord.

.BigLord. User

Arkadaşlar Merhaba Sizden Bir Yardım İstiyorum Bu Ekipmanlarla Bana Güzel Bi Konfi Önerileriniz Bekliyorum Pek Savaş Seven Bir Değilim Ama Baskın Olsun Yaratık Olsun Bana 2 Adet Uygun Bi Konfi Önerebilirmisiniz
    Şimdiden Hepinize Çok Teşekkür Ederim
    İyi Oyunlar

LF4 5 Adet ( 1 Adet 7 seviye 2 Adet seviye 4 1 Adet seviye 3 1 Adet seviye 2 )
    LF3 51 Adet (Geliştirme Yok)
    SG3N-BO2 21 Adet (Geliştirme Yok)
    G3N-7900 25 Adet (Geliştirme Yok)
    İris 8 Adet (Geliştirme Yok)
    Apis 1 Adet (Geliştirme Yok)
    Havoc 1 Adet
    Kalp,Güve,Kıskaç Diroit Düzeni Var
    CPU,ların Hepsi Var
    Gemim Goli Tüm Tasarımlar Var

2. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Oyun o kadar geliştiki,sabit bir konfi düzeni yok.Argeler,uçuş düzenleri,Diroit düzenleri,silahlar ve tasarımlar bunları etkilemektedir.

Yapmak istediğiniz aktivasyona göre konfide değişmektedir.Bunu zamanla kendiniz bulmalısınız.

Genelde yaratık keserken bir taraf vuruş konfisi bir taraf hız ve kalkan şeklinde olmaktadır.

Baskın konfisinde ise bir taraf full vuruş ve güve düzeni ikinci konfide ise full hız ve kalkan şeklinde olamktadır.Dediğim gibi artık bunun bir standartı kalmadı.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.