Konfi önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar,

gemim goliath 28 lf3 5 iris 3 flax 15 bo2 15 g3n 7900. kasılmak için hem hızlı hemde hasarı sağlam bir konfi yapmak istiyorum önerileriniz?

2. Badkın icin

1. Konfi full hız droit ve gemiye lf3 ler

2 konfi gemiye full hız droitlere kalkanlar gemiye lf3 ler

Kasılmak için

1. Konfi

Full gemiye hız droidlere 7-5 adet bo2 gerisini lf3 dose

2. Konfi

1. Konfinin aynısını yap fakat bu 2. Konfiye biraz daha kalkan ilave edebilirsin.

3. -fahri123-

-fahri123- User

Arkadas strunerde kasilcak galiba nasil confi bunlar
    sen en iyisi 5 hiz 10 kalkan gerisi full lf3 tak bu confi hem hizli olur hem kalkan iyi olur hemde vuruslarin yuksek olur 2. confi dirootler full kalkan gemi full lf3 ve full hiz yap bu confi ile kasilabilirsin

4. 5 hız? Hacı sen ne içtin sorabilirmiyim tr3 de sürekli baskın var adam vega kullanmıyor 5 hız nedir adam Cabuk kacabilsin diye de konfi verdim

Adam üzetinde 50 k ve üzeri yerse bu dediğinin hiç bir anlamı kalmaz.

5. -fahri123-

-fahri123- User

Farkindaysan bende kacmak icin confi verdim o confi kasarken ?

6. arkadasım oncelıkle
    1. konfıne full hız droıtlerede kalkan bu senın kacıs konfın olcak
    2. konfın gemıde full kalkan droıtler ıse full lf3-2 bu konfıde senın kasılma konfın olacaktır

7. Kardeşim o dediğin konfi işe yaramaz... tek hızda full kalkan var adam rsb + ucb karıştırsa onun bi anlamı kalmayacak ağır konfide malasef ki işlemeyecektir.

Nedeni full hızın varsa portala o kadar hızlı ulaşırsın ben 2 konfiye bu yüzden hız verdim fazla kalkanın hız konusunda baya bi dez avantajı vardır.

fazla hız demek fazla kaçış olanağı demektir kalkan sadece belli süreyi atlatır fakat bu gemiye ağır konfi yapmanın anlamı yok.

2 konfidede hız varsa ki bu daha da iyi olacaktır hız kaybetmeden port a ulaşabilecektir droitlere kalkan koyulmasının sebebi ise droitler daha fazla bonus verecektir..

ŞUNU KAFANA KOY: normal haritadaysan Asla ve asla gemiye kalkan koymaya çalışma (kapıdaysan mecbur koyacan)

8. aynen arkadasımın dedıgı gıbıde konfının 1 sını dıroıtlerıne kalakna gemıyede hzı bıttı :D

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.

9. Arkadaşın verdiği konfi çaylak konfisi benim verdiğim pro konfisi ki pro konfisini verirsem oyunda diğerlerinden 1-0 önde olacaktır pro konfiyi kullanmayı öğrenirsen güçlü düşmanları bile kesersin.

Gece*Nöbetçisi* bunu beğendi.
  10. hocam ben herkesi kesiyorum sen bilirsin :D:D:D neyse verdiğin konfiyi yapıp bi deneyecem.

11. Hacı istediğini seç test et hangisi daha iyi diye seçimini yap uygun gördüğün konfiyi buraya yaz.

12. tmm hocam seninkini deniyorum şuan
    hocam senin konfi düşmandan kaçıyo ama ucu ucuna. kalkan anında iniyor. yani riskli bir konfi

Son düzenlenen: 6 Ekim 2014
  13. Hacı ister inan ister inanma 2-3 tane full + full goliath havoclu diminsher ı yatırdım.

dün bide argeyi sıfırladım gemide ki dengesizlik durumu ortadan kalktıydı çünkü gemi çok dengesiz davranıyordu argeleri yeniden verecem şu an 15 tanesini kullandım 10 tanesi duruyor seprom yoh :D

14. BonusRasta

BonusRasta User

Tr3 de oynuyorum kendisine katılıyorum sürekli baskın var, kasılmak biraz zor oluyor

15. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Kasılmak için bir konfigrasyonunuzun gemiyi jenaratör bölümünü kalkan ile diroitleri ise en güçlü lazerleriniz ile doldurun.

Kaçış için ise gemi hız diroitler kalkan.

Ben bunu kullanıyorum ve sorun yaşamıyorum.Baskın atan olursa x4 rsb bende sıkıyorum güçlüyse patlatıyor kaçış konfisinide saldırı amaçlı kullanıyorum ben :)

Kaçmıyorum kolay kolay rütbe takıntım olmadığından :)

İyi forumlar

16. Oyunda full bir geminin iki konfi türünde de sizi kesmesi 10-15 saniye sürecektir. Portala yakınsanız kaçarsınız yakın değilseniz kesilirsiniz.
    Yani buradan çıkan sonuç kaçmak için hız koyarsanız kalkandan olursunuz. Kalkan koyarsanız hızdan olursunuz. Bunlar dayanma sürenizi yaklaşık eşit etkiler.

Siz bir konfinizi tam ağır yapın diğerini tam hız ve kalkan yapın bu yaratık için daha iyi olur. Yaratık keserken sürekli ağır konfinizi bitirip hız konfinine geçmek zorunda kalıyorsanız hız konfinize biraz lazer ekleyin.

Bu arada oyunda V.İ.P'iseniz kesilmeyi çokda dert etmeyin kaybınız olmaz en fazla portalda doğarsınız. Siz kasılmanıza bakın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.