Bug / Oyun hatasi Konfigürasyon değişiminde takılma.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DESTROYEDCOPYRIQHT tarafından 19 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 50 mbit internet ve iyi donanımlı bilgisayar kullanmama rağmen konfigürasyon değişimlerinde 8-10 sn civarında oyunda donma meydana geliyor ve o sürede hiçbir müdahalede bulunamıyorum... yaratık kaçıyor, karşı oyuncuya çok rahat patlıyorum, kapıda patlıyorum vs... Eskiden böyle sorunlar yoktu, uzun aradan sonra oyuna tekrar döndüm fakat oyunu bırakmak için haklıymışız ve Bigpoint ekibinin eski oyuncularını yeniden kazanmak için hiçbir çabası yok... Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir?

ARNAVUT=01= bunu beğendi.
  2. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

supporta 1 ay önce bir mail attım ve bu 3.parti yazılımı savaşta kullanan kişileri video ile ifşa etmek ile ilgili tamamen gerçek bir video attım hiçbir türlü ne banlama nede geri dönüş aldım ve oyunu bıraktım. Mesela şu saat itibari ile oyuna girerken 502 504 gibi zaman aşımı hatası veriyor. Oyun uçuruma doğru sürükleniyor. Bu arada oyunun kasmasının bilgisayar ile alakası yok tamamen oyunun serverinden kaynaklı

Mineral bunu beğendi.
  3. Serverlar sıkıntılı oyun motoru çok ilkel, Sene olmuş 2021 hala web tabanlı bir tarayıcı vasıtasıyla oyuna giriyoruz... Bu kadar yıllarını bu oyuna harcayan para döken bu oyuncuları zerre düşünmüyorlar.

4. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Konfigürasyon değişiminde oyun içinde bazen donma ve takılmalar olduğu zaman sıkıntılar yaşanmaktadır, daha önce bu durum bizlere oyuncularımız tarafından iletilmiştir.
    Konu ile ilgili rapor Merkez Ekibe gönderilmiştir.
    Sizlerden ricam böyle bir durumla karşılaştığınızda oyun sayfanızı yenileyiniz veya istemci ön belleğini temizleyip oyuna tekrar giriş sağlayınız.
    Bu konuda ki siteminizi anlıyorum fakat biz de ekip olarak oluşan teknik sıkıntılar da hızlıca aksiyon alıp raporlama gerçekleştiriyoruz.
    Anlayışınız için teşekkür ederim.

İyi oyunlar dilerim.