Öneri Konfigürasyon dizimini kolaylaştırma Önerisi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Atakentlistyla tarafından 19 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Set oluşturma özelliği gelsin mi ?

1. Evet,gelmesini isterim.

100,0%
  2. Hayır,gelmesini istemem.

oy sayısı 0
    0,0%
  1. (Öncelikle uyarayım bu bir ÖNERİDİR.Resimlere bakıp güncelleme sanmayınız.)Biliyorsunuz ki konfirügasyon dizmek uzun uzadıya zaman alan bir iş.Özellikle benim gibi hem ayrıntıya önem veren hem de üşengeçseniz konfigürasyon dizmek yaklaşık 5-10 dakikanızı alabilir.Kapı için konfi diz,PvP için konfi diz derken iş uzadıkça uzuyor.Kendimce şöyle bir öneri sunmaya geldim.''Set oluşturmak''.Önceden oluşturduğumuz setleri kolayca gemilere takıp çıkarabilicez.Bunu aşırı amatörce bir şekilde çizmeye çalıştım.

Bu şekilde kolayca çıkarabilicez,tekrar takabilicez.Diyelim ki Sayborg'daki setleri çıkarmadan Spectrum gemimizi açtık.Şöyle bir görüntü ile karşılaşırız.

Bu şekilde kolayca bir gemiden çıkarıp diğer gemiye set halinde ekipman aktarabiliriz.Aynı şekilde aşağıdaki gibi setlerimizi düzenler istediğimiz zaman istediğimiz ekipmanı kaldırır yenisini ekleriz.

Her türlü olumlu/olumsuz eleştri veya öneriye açıktır.Desteklerinizi bekliyorum.

Sempatik.57 ve JohnShepard bunu beğendi.
  2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Anladığım kadarı ile lazer/jeneratör/ekstra gibi slotları setler halinde kaydetmeyi öneriyorsunuz. Eğer komple konfigürasyon kaydetme özelliği düşünürseniz buradaki linkten daha önce açılmış olan konuya ulaşabilirsiniz. Fikriniz için vermiş olduğunuz emekler adına sizlere teşekkür ederim. Bölüm kurallarına uygun konu açtığınız için konunuz bölüm index'ine eklenmiştir.

İyi forumlar.

3. DaglıAcS

DaglıAcS User

atakent senın konun mukemmel :)

Atakentlistyla bunu beğendi.
  4. Ben kapıya ayrı, kasılmaya ayrı, düşman kovalamaya ayrı olmak üzere 3 ayrı gemi dizdim sorunum kalmadı fakat genede konuna tam destek.

5. Benzer bir çok konu olmasına rağmen en güzel şekilde ortaya sunan senin konun olmuş ellerine sağlık.

6. Destekleriniz için teşekkür ederim.

7. Güzel ve mantıklı bir konu. Destekliyorum.

8. Konu gerçekleşti

Sayfayı Paylaş