Öneri Konfigürasyon Sıfırlanmasına Geçici Çözüm

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 14 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar selamlar umarım afiyetlisinizdir malumunuz biliyorsunuz ki DarkOrbit geliştiricileri çok alel acele oyuna yenilik getirip sürekli buglarla bizi uzun süre baş başa bırakmakta.

Şu son günlerde gemi değiştirme sırasında konfigrasyon sıfırlanmasıda açıkçası can sıkmakta. Ben şöyle bir şey keşif ettim böyle yapınca gemi konfigrasyonu sıfırlanmıyor.

Yapacağınız ilk şey gemilerinizin hepsine konfigrasyonları dizmek , ardından gemi değiştirmek istiyorsanız oyundan çıkış yapıyorsunuz hangara geliyorsunuz yıldızlı olarak işaretlediğiniz herhangi bir gemiyi browser üzerinden etkinleştir yapıyorsunuz.

Fakat sakın kısa yol çubuğu (hangar yanında bulunan 1-n'e kadar olan gemileri seçebildiğiniz çubuk) oradan gemiyi değiştirmeye kalkmayın veya oyun içerisinden gidip gemi değişimi yapmayın dediğim yöntemi yaparsanız konfigrasyonlar sıfırlanmıyor.

Belli bir süre bu şekilde idare edebilirsiniz. Bu şekilde denedim bende sıfırlanma olmadı ama kısayol çubuğu ve oyun içi gemi değiştirme seçeneklerinden kesin seçtiğiniz geminin konfigrasyonları boşalıyor.

ORJ-ZALIM-AVCI ve Sempatik.57 bunu beğendi.
  2. kısaca arka sayfadan hangar gemi resmi üzerinden tıklayarak ve oyundan çıkmış vaziyette olursa ekipman 0 lanmıyor.

ORJ-ZALIM-AVCI bunu beğendi.
  3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle konunuzu daha uygun bir konu başlığı bölümüne taşıdım.

Ayrıca bu bilgi için teşekkürlerimi iletiyorum.

İyi Forumlar.

Zer0DayLover bunu beğendi.

4. Önemli değil modum eski bir oyuncu olarak görevim bu...

Titan. bunu beğendi.