Öneri Konfigürasyon silinmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •••ŚΛИ©ΛΚŦΛЯ••• tarafından 13 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Sayın yetkili,
  Beta indirilebilir oyun sürümüne girip erken istemci bonus takvimi ödüllerini aldıktan sonra normal tarayıcı ile oyuna girildiğinde gemi konfileri siliniyor. Bu durum bir kaç kezdir devam ediyor. Şunu belirtmeliyim ki, zaten kısıtlı zaman aralığında oyun oynayanlar için bu durum çok can sıkıcı. her seferinde 10 -15 dk tek gemi dizmeye uğraşmak hoş olmuyor. Bu gün iki ayrı gemimdeki konfiler silindi :) Böyle olacaksa erken alan bonus takvimini iptal edin, yada tarayıcı üzerinden de oyuna girenler alabilecek hale getirilsin. Bizatihi oyunun 32 bit sürümü mevcut olmadığından dolayı zaten takvim üzerinde ki bonus ödülleri alamayanlara da adalet sağlanmış olur, bizde her seferinde gemi konfilerini dizmeye uğraşmak zorunda kalmayız. umarım!... İyi çalışmalar diliiyorum.
   
  Son düzenlenen: 13 Ağustos 2020
 2. ateistkeci

  ateistkeci User

  Gemide konfigürasyonun silinmesi gemi değiştirildiği zamanda yaşanıyor yani sadece istemciyle alakalı bir şey değil :p

  Ayrıca böyle basit bir hatadan dolayı takvimin iptal edilmesinin istemen biraz garip değil mi :D
   
 3. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Belirttiğiniz sorun sadece indirilebilir istemcide olan bir sorun değildir genel bir sorundur ve raporlanmıştır. Ayrıca bonus takvimin böyle bir sorundan dolayı iptal edilmesi söz konusu değildir. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 4. Aslında yazdığımı iyi okusaydın esasen 32 bit kullanıp bu takvimden faydalanamayan arkadaşlar için, bu takvimin indirilebilen istemci üzerinden olduğu gibi tarayıcı ile girenlerinde faydalanabileceği bir hale getirilmesini teklif etmiştim. Sadece iptal edilsin dememiştim. Sadece bunu görmüş olman ve ikinci istemi görmemen de benim çok ilgincime gitti.


  Konu başlığı için teşk ederim. Ellerinize sağlık güzel olmuş. Ne diyebilirim ki, konfigürasyonlar silinecek bizde her seferinde dizeceğiz galiba, zira bir açıklama bulunmuyor. Hayırlısı bekleyeceğiz ve göreceğiz. İyi çalışmalar diliyorum.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ağustos 2020
 5. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Mesajlarınızı birleştirme işlemi uyguladım. Lütfen alt alta mesaj paylaşmayınız düzenle şeklinde yaparsanız daha uygun olacaktır.

  Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 6. Konuyu kitleyiniz lütfen.
   
 7. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Talebiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş