Konfigürasyon surunu!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *__Č•Є•Ł•Ł•Λ•Ť_____* tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. herkese slm... benim iki hangar binam var. birisinde goliath diğerindede leonov vardı. leonov olan hangarıma vengeance gemisi yerleştirdim. şimdi hem birinci hemde ikinci hangar binamda (goliath ve vega ya) 2. konfirürasyona ekstra yükleyemiyorum. diğerleri yükleniyor ama 2. konfide ekstraları yükleyemiyorum... 'bu malzemeyi bu slota yerleştiremezsin!' uyası geliyor. her şeyi yeniden açtım ama olmadı tekrar bi vega daha alıp yeniden yerleştirdim yine olmadı lütfen adminim yardımcı olun...

2. Galiba bir hangarındaki tüm konfigürasyonunu silmen gerekiyor. (Yani hangi cpuyu takmak istiyorsan diğer hangardaki cpuyu çıkarman gerekiyor ama galiba çünkü bir hangarım yok .d

Son olarak pala toplamıyorsan leoyu satmamalıydın.

3. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen öncelikle konfigürasyonu sil butonuyla tüm envanteri boşaltınız.Daha sonra sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz.

İyi forumlar...

4. teşekkürler adminim. yaptım oldu çok uğraşmıştım ama yapamamıştım çok saolun...

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Rica ederim. Sorununuzun çözülmesi sevindirici.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.