Konfigürasyon ve hasar sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve CzRєкѕoℓo™[11LF4] tarafından 23 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar, son bir haftadır ,istemcide ve browserda 10-15 dk oynadıktan sonra confi değiştirirken oyun 5-6 saniye kadar takılıyor, Görev yöneticisinde donanımsal ve yazılımsal olarak bir değişiklik de oluşmuyor . Yardımcı olursanız sevinirim. Tek confi oynamak zorunda kalıyorum.

i3 9100F-12GB D4 RAM-RX 570 8GB-240 SSD- 35 mbps(kablolu).. masaüstü yüksek performansta oynuyorum.

İkinci olarak ; 35 arge (Ayarcı,uzaylı 5/5 )+Full havoc+13 prom 7 seviye+25 LF4 6 seviye+%5 venom+Burgu +Promerium besleme ,X4 hasarım 42-59k arası vuruyor. Açıklaması nedir acaba ? BL de 112k vuruyorum , diroit tasarımsız zeussuz millet çatır çatır 250-300 vuruyor x4 le. Support hiç yardımcı olmuyor ,3-4 bilet attım bir tanesi bile çözülmedi.

2. Bende 27 pro var (bazıları 13 lvl). Pro full olmadığı için lazer tasarrufu adına ben şimşekle giriyorum bl ye (hem kaçması kolay oluyor) Şimşek %5 hasar + %10 hasar modülü + %20 burgu + %10 hasar desteği + 10 iris havoç %10 + %30 promerium besleme + %12 uzaylı avcısı arge + diroitler 16 lvl = ort. 170k hasar çıkartıyorum x3 mermisi ile. Pro lazerden başka lazer kullanmıyorum. 10 tane gemiye ve 17 tane diroitlere koyuyorum.

Prolarınız az olduğu için bana hasarınız normal gibi geldi.

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

İlk sorununuzdan bahsetmek gerekirse sorunun kaynağı oyunun kendi donması ve lag girmesi ile alakalı bir durumdur. Genel sorun olduğu için raporlanmıştır ve çözülmüştür. Diğer sorununuza gelecek olursak; BL haritalarında prometheus lazerleri çok daha etkili olduğu içiin diğer lazerleri gemiden çıkarıp kasılmanız hep besleme hem de lazer bakımında tasarruf sağlayacaktır. Agatus etkinliğinden akik kasıp, solace gemisinin %15 npc hasarı modülüyle daha yüksek vuruşlar elde edip daha rahat kasılabilirsiniz.

İyi forumlar.

CzRєкѕoℓo™[11LF4] bunu beğendi.

4. 13 arge 4-7 promlu arkadaşlarım benden daha çok vuruyor sıkıntı orda :D diroitleri 8-10 level olan oyuncularla konuştum hasar karşılaştırması yaptım, hepsi de benden daha fazla vuruyor. Promlar diroitlerde, 3 tane 16 level, gerisi 15 level diroitlerim. Hepsi de hesabımda bir sıkıntı olduğunu söyledi. Ticket atayım diyorum ama hasarımın daha da ''düşürülmesinden'' korkuyorum açıkçası :D

1v1 kapışırken 8 iris vengeanceye bile yeniliyorum o derece..

Dipnot : Oyuna Para Vermiyorum.

5. Viraaa

Viraaa User

hasarın normal.prolari birlestirmeye devam etmelisin.geminde bi sıkıntı yok.

6. smoonrise

smoonrise User

Arama kısmına '' çalıştır '' yaz enter .
    - %temp%
    - temp
    - Prefetch
    - Recent

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download içindeklieri sil .
    C:\Kullanıcılar\Bilgisayara verilen isim\AppData\Roaming\Macromedia\FlashPlayer\#SharedObjects
    içindekileri sil.
    C:\Kullanıcılar\Bilgisayara verilen isim\AppData\Roaming\Macromedia\FlashPlayer\macromedia.com\support\flashplayer\sys
    içindeki settings.sol hariç sil.
    Arama motoruna '' Global Storage Settings Panel '' yaz ve oradaki ayarı sınırsız çek .
    (her çerez silmeden sonra bu işlemi tekrarla )

Arama kısmına '' cmd '' yaz enter .
    - ipconfig /release
    - ipconfig /renew
    - ipconfig /showclassid
    - ipconfig /setclassid
    - ipconfig /displaydns
    - ipconfig /flushdns
    Bu kısmı tam bilgin yok ise yapma yada y.tubeden videosunu bulup izle öyle uygula
    '' release komutu sonrası netin kesilir renew komutu ile geri bağlatı sağlar ''

Bunların dışında oyunu hala beta sürümü olduğundan client oynama , tarayıcı oynarkende gizli mod aç çerez birktirmesi olmayacağından daha az sorun yaratacaktır .
    Bios ve ekran kartını güncel sürüm ile kullan , işlemci soğtucun varsa temal macun kontrolü ve kasa içi temizliğini kontrol et .
    Ram mhz yazmamışsın eğer imkanın varsa ram anakartın kullanıma izin verdiği en üzt mhz kullan 16 cl geçmesin yanlız geçikme değeri .
    Modem 24 saat açık kalıyor ise oyuna girmeden önce bir süre kapalı tut fişini dahi çekilmiş halde , modemde ısınma oluyor ise usb küçük harici soğutucu ile ısınmasına engel olabilirsin .
    Flashplayer ara ara 2-3 ay gibi silip yeniden yüke tedbir amaçlı .

Tüm bunları belirli aralıklar ile yap genel tüm sorunların için çözüm olabilecekleri yazdım . Kullanıma göre 1 - 1.5 yıl gibi yada 2 yıl maksimum format atılması rahatlatır bilgisayarı.

Vuruşlar içinde dışarıdan izleyip net bilgi sahibi olmazsın proları fazladır , geliştirmelidir , çiftlidir , dlb güçlendircisi vardır v.s genel olarak vuruş düşüklüğün yok gibi yazdıklarında yinede bir şüphen yada sana eş değer bir hesap ile karşılatırma sonrası supporta mail atıp kontrol isetersin bakarlar ama eşit şartları iyi ayarlaman lazım güçlendiriciler , arge , pro sayısı , kullanılan lazer roket v.s , havoc herkül spartan , gemi türü , modül türü , lazerdeki hammadde v.s bunlar tam eşit olmalı yada ufak farklar olmalı .
    Blde pro lazeri 3.5 kat fazla vurur daha yüksek sayılar için pro lazerlerini fullemen lazım .

Son düzenlenen: 23 Ekim 2020
  7. Bu yöntemler ne yazık ki confi değişirken oluşan takılmayı düzeltmeye yardımcı olmadılar. Sorun hala devam ediyor.

8. JoLLie1453

JoLLie1453 User

Cliente patch gelmesi lazım artık üstüne düşülmesi gerekiyor hatta sanırım merkez ekip tamamen bunun üstüne çalışıyor ki oyunda ki coğu probleme açıklık getiremiyor

CzRєкѕoℓo™[11LF4] bunu beğendi.
  9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Düzenli beta güncellemeleri olacaktır. Beta'dan çıkış sürecinde nihai sonuçlara bakmamız gerekiyor.

İyi Forumlar.

JoLLie1453 bunu beğendi.