Konfigürasyon

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _-AppRendisTa-_ tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar 1.konfiye ful silah taktım 2.konfi kaldı onada silah almalımıyım? birde 1.konfide ful kalkan var 2.konfide sadece hızlar var düşman geldimi kalkanımı patlatana kadar kaçarım diyorum fakat çok yavaşım kaçamıyorum 2.konfide gidince kalkan olmadığından çabuk ölüyorum kısaca ölüyorumda ölüyorum sizce ne yapmalıyım?

2. suprqnt12

suprqnt12 User

2. konfide kalkanları droitlere koyabilirsiniz. ve geminiz ne?

3. gemi goliath ama aegis alıcam

4. suprqnt12

suprqnt12 User

kaç elit hız var?

5. 12 :) istesem tamamlarımda iris alacağımdan parayı harcamıyorum

6. Merhaba ,

Gemi , Ekipman ve Arge gibi bilgilerinizi yazarsanız daha iyi yardım alabilirsiniz.

Düz mantık ile Goliath gemisine göre ;

1. Konfigürasyon :
    Gemi : Full Lazer + 5 hız + 10 kalkan / Droit'lere : Full Lazer ( Vuruş ve Kasılma )

2. Konfigürasyon :
    Gemi : Full Lazer + full hız / Droit'lere : Full Kalkan ( Hız ve Kalkan - Kaçış )

İyi forumlar.

7. 17 lf3 12 bo2 ve 12elit hız var arge 1 lvl 11 :) 6 iris 2 flax var ekstralarda herşey var :)

8. Merhaba ,

Önceki mesajımda belirttiğim gibi ayarlayabilirsiniz. Droit'lere LF-4 varsa onları ve LF-3'leri yerleştirin bana kalırsa. Diğer lazerleri LF-2 filan varsa onları gemiye yerleştirin. Bir miktar vuruşunuz artacaktır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.