Duyuru Konu Açmayın Arkadaşlar!

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve MrWho tarafından 10 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MrWho

MrWho User

Arkadaşlar konu açıyorsunuz biliyorum dolusunuz biliyorum yaşadığınız her şeyi tek başınıza yaşamıyorsunuz herkes aynı sorunları yaşıyor.
    Açılan konuları önce bi okuyun cevaplar klasik aynı "raporladık, elimizden başka bir şey gelmiyor, biz de oyuncuyuz bizde yaşıyoruz, sorunun farkındayız teknik ekibe ilettik" alacağınız cevaplar bunlar. Bunları duymak için niye her defasında yeni konu açıyorsunuz? Neden yani? Modlara bi görev verilmiş ve adamlarda yapıyor küfür yedikleri ortada zaten hangimiz sorunla oyunda karşılaşınca küfür etmiyoruz? Şimdi onları savunduğumu sanacaksınız ama ben onları toplu istifaya davet ettim haftalar önce. Onlarda "biz bırakırsak daha kötü olur sizinle hiç ilgilenen kalmaz" dediler. Kendilerince haklılarda belki çocukluğundan beri forumda resmi görevli olma hayalleri vardı buna da saygılıyım.
    Neyse konuyu daha çok uzatmıcam cevabını bildiğiniz sorular sormayın çözümü forumda aramanız yanlış çünkü burası bir çözüm mercii değil benim acizane tavsiyem forum kullanmayın, konu Açmayın, sosyal medyadan takip etmeyin, İndirim çekmeyin etkileşim yaratarak daha da para kazandırmayın yapabileceğimiz elimizden gelen tek tepki bu olur.
    Ben kimseyi boykota çağırmıyorum çünkü adam İndirim çekecek kullanamayacaksa vıp çekecek oyuna giremeyecekse bunu yapmayın demek boykota sürüklemez, bu bir tavsiyedir. Dediklerimi oyunun bu sorunu çözülene kadar yapabildiğiniz kadar yapın.

-TeknoTEK-, ℓαηeт ve BlueSparkk bunu beğendi.