Konumun hemen kapatılması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MuratHancı tarafından 19 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sevgili VALEYARD ;

benim yazdıgım buydu,

Merhaba,

oyun açıldıgından beri oyuncuyum tr1 sunucusunda. 2011 yılından beri botun önüne geçilemedi sıralama kasıyorum fakat adamlar bot kullanarak benim bir haftada yaptıgımı 1 2 günde yapıyor bana 100 lük görevler bl görevleri demeyin sakın o görevleri en yüksek desteklerle bende yapıyorum fakat fark hızla açılıyor 2 gündür haritalarda kurmay albay albaylar kurmay binbaşıları binbaşıları hepsi bota atıyor kurmaya iki sıkıyorum çarkta porta kaçıyor acayip gülüyorum. şimdi siz bunun önüne geçemiyosunuz bu belli birşey anladık. ben bu oyuncuların peşine düşücem bu günden sonra bot kullanan oyuncuların profil linklerini botta gördüğüm saatleri supporta mail atsam hesapları inceleyip ceza verirlermi ? birde adamı bottayken kesiyorum adam bana 3 4 kere daha kes banlatayım seni diyor pushingle tehdit ediyor bende birşey yapamıyorum bari bunun önüne geçin.

sen bana bunu yazmıssın

Merhaba,

Bot kullanıcılarını ülke ekipleri banlamıyor bunu devamlı söylüyoruz.

Siz yinede bu oyuncuyu profili ve resim ile birlikte supporta şikayet ediniz. İnceleme sonucunda oyuncuya gereken ceza verilecektir.

Gerekli cevaplar verildiğinden konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

şimdi ben cevabımı alamadan sen benim konumu neden kapatıyorsun bende çok iyi biliyorumki tr adminleri fm ler cm ler bişey yapamaz ben orda size supporta bot kullanan oyuncuların linklerini atsam ceza verirlermi diye soruyorum siz bana pushing e örnek gösterdiğim oyuncunun linkini gönderin gerekeni yaparlar diyorsunuz. Benim sordugum soruyu cevaplamadan hangi hakla o konuyu kapadınız ? konuyu kapayın bana sizden yetkili birinin cevap vermesini bekliyorum anlaşılan o ki siz ya soruyu anlamadınız yada bilmiyosunuz konuyu kapatıp bana zaman kaybettiriyorsunuz ben bunu istemiyorum unutmayın benim zamanımı çalmanızda bir kul hakkı iyi görevler.

2. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Konu başlığınızı düzenledim.

Bot kullandığından şüphelendiğiniz oyuncuları destek ekibine mümkünse medya kanıtıyla (ekran görüntüsü, video vb.) iletirseniz, ekibimiz de bu oyuncuları teknik ekibe ileterek incelenmesini sağlar. Destek ekibimiz bot şikayetleri sonucunda bir oyuncuyu banlama yetkisine sahip değildir. Bu durumun teknik ekip tarafından incelenmesi ve genel bir banlama yapılması gerekmektedir.

Pushing konusunda ise, lütfen kuralları göz önüne alarak oynayınız. Eğer kurallar dahilinde oynarken karşı taraftan böyle bir tehdit alıyorsanız destek ekibimize iletmenizi rica edeceğim.

İyi oyunlar.

Vavienn bunu beğendi.
  3. teşekkür ederim adminim bakın ne kadar kolay cevap vermesi. neden sizin yaptıgınızı diğer admin yapmıyorda saygısızlık yapıyor biraz duyarlı olsunlar lütfen konu kitlenebilir kolay gelsin.

newcode, _ALPHA_ ve Vavienn bunu beğendi.
  4. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.