Korsan Haritası Portal Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve madhunte tarafından 2 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. madhunte

madhunte User

Ben ve birçok oyuncu 4-5 portallardan 5-1 e atlayamıyoruz. Diğer portallar düzgün bir şekilde çalışıyor olmasına rağmen 5-1 portalları çalışmıyor. Bunun sebebi nedir?
    Sunucu: US2

Diğer sunucularda aynı problem var mı bilmiyorum.

Merhaba, Usa 3 içinde aynı problem olduğu gözlenmiş. Us2 için problem halen devam etmekte. Yabancı foruma da yazmamıza rağmen bir geri dönüş sağlanılmadı. Lütfen gerekli ekibe iletin, pazar günümüz kaçacak bu gidişle.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Ekim 2020
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sorununuz şuanda devam etmekte mi? Sunucu resetinden sonra portal sorunları çözülmüştür.

İyi Forumlar.

3. madhunte

madhunte User

Sayın modum sunucu resetinden sonra oyuna giriş yapamıyoruz. Bağlanıyor ekranında kalıyor.

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

US2 sunucusu için belirtiyorsunu değil mi?

Düzenleme: Sorun raporlandığı belirtildi. Reset ile birlikte düzeltilecektir. Teknik ekip sorun üzerinde çalışmaktadır.

İyi Forumlar.

5. madhunte

madhunte User

Sayın modum evet US2 yi belirtiyorum.
    Giriş yapamama sorunu çözüldü ancak halen portallar çalışmamakta.

Luminous bunu beğendi.
  6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

US sunucularını kapsayan bir sorun olarak gözüküyor. Resetten sonra düzeleceğini düşünüyorum.

İyi Forumlar.

7. madhunte

madhunte User

Teşekkür ederim, kilitleyebilirsiniz.

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.