Korsan Kutularından Neler Çıkardınız ?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Harita ismi yazmayacağım çünkü unuttum:)) 3 lf4 bir zeus ve apis diroit parçaları bol miktarda bo2 lf3 xnomit kalkan vs çıkardım tek hatırladığım lf4 ün birini x2 haritasında çıkartmıştım .. Tasarımların hepsi var lf4 leri tamamlayana kadar devam ama benim tahminim alt haritalarda daha çok lf4 şansı oluyor sadece tahmin genede şans işi kapı yaparak fullenmek daha mantıklı geliyor bana en azından %25 şans var kutulardaki şans tan daha fazla yani 1000 anahtar ile hiç lf4 çıkartamayan arkadaşlarda var galiba oyunda

2. Belki daha iyi olur diye 4-1'de 60 kutu açtım.

Hatırladığım ;

3 tane Apis parçası
    2 tane B0-2

Gerisi cephane , destek v.b. şeyler. :)

3. Çok verimli geçmiş 4-1 :)

4. Bana göre pek değil çünkü çok lazım olmayanlar çıktı. :D :) Riskli yerde daha çok şans olur dedik çok uğraşmamak lazım demek ki. :D

5. Gece 01'den sabah resete kadar 1-4, 2-3, 3-3 de LF4 çok çıkar. Zeus da buralarda çok çıkar ve o tüm gün boyu eşittir, resetle alakası yok.

2700 kutu baya tecrübe kattı :D

•*Sehzade*• bunu beğendi.
  6. Acelem yok zamanla tamamlanır sanırım. :D Tamamlanmaz ise de yapacak bir şey yok. :)

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  7. asalet87

asalet87 User

ard arda 4 lf4 cıkardım 4-2 üst portun sağ tarafında hep orda acarım cok şey cıkar şiddetle öneririm.

8. Merhabalar,

Arkadaşlar dilerim kutuları açarken şansınız bol olur.Ben genelde korsan haritasında buluyorum.Benim şansım orada açık sanki:)

İyi forumlar

FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
  9. Tom_Cat

Tom_Cat User

zeus günü:50 kutu 2 zeus parçası 3 apis gerisini topla at.
    LF4 helix:50 kutu 1 LF4 2 apis,gerisi boş boş ve tabiki boş.

10. dün LF4 günü 30 Kutu 3 LF4 2 BO2 3 Hiz gerisi Cephane Güclndirici vs. :)

devam acmadim cünkü 45 LF4 oldu sonunda :D

11. Hayırlı olsun bence gayet güzel toplamışsınız:)

12. sagolun modum :)

13. Geçtiğimiz zeus günü 240 anahtar; 9 Zeus, 17 Apis , 5 BO-2, 4 hız jen, 2 kamu, 6 LF-3.

14. NEII

NEII User

Yuhuuuu bugün çok şanşlıyım :p Neden mi? :eek: Zetadan boş döndüm, 57 anahtar açtım 0 çektim Yuhuuu :p Yorumumu beğenin bendeki bu şans sizede geçsin :rolleyes:

15. Rapor etsek şansımız artar mı :rolleyes:

NEII bunu beğendi.
  16. NEII

NEII User

Bilmem hiç birini rapor etmedim. Dur bi deneyeyim :rolleyes: Diyecektim elimde ne anahtar ne uri var :oops:

Son düzenlenen: 16 Kasım 2015
  17. lf4 günü 25 anahtar 2 lf4 3 apis parçası 1lf3 1 bo2 1 hız :)

18. kardeş hangi haritada açtın peki

sen nerde açıyosun genelde kutuları kardeş

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Kasım 2015
  19. Ben artık kutu açma işlerini bitirdim.. Ama 1-4, 2-3 ve 3-3 de açardım hep

20. Ben haritanın önemli olduğunu düşünmüyorum.Sabırla aynı haritada açınca güzel şeyler çıkıyo
    500 kutu 4-1 de 20-25 kutu 3-3 te açtım(Geçen lf4 gününde)
    4-1 de diminisher spectrum 9 lf4 çıktı(bir sürü destek kalkan lf3 vs. )
    3-3 de 25 kutuda sentinel çıktı.