Korsan Kutularından Neler Çıkardınız ?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. selam123

selam123 User

iris zeus çıkmıyor kutular da hele hiç çıkmıyor konuşmaya gerek var arkadaşlar biraz bununla ilgilenin :( sevgiler saygılar

2. uninstable

uninstable User

Yakın zamanda zeus lf4 apis günlerinde kutulardan gemi düşüren oldu mu ? Pusat tortu spearhead gibi.

3. modum konuyla alakası olduğu için soruyorum çoktandır girmiyodum artık zeus günü yokmu takvime de baktım yok

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Takvim'de olan içerik 5 Mayıs'a kadardır. Sonraki haftanın içeriği hafta sonu eklenecektir. Zeus Günü etkinliği kaldırılmamıştır, sadece bu hafta gerçekleşmemiştir. Takvimi düzenli takip ederek ne zaman tekrar olacağını öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. harami52

harami52 User

31.05.2019 Zeus Günü

Açılan Korsan Sandığı:55

2 LF4
    3 BO2
    5 Nano kondansatörü
    2 Hibrit İşleyici ve Mikro transistörler
    5 Apis
    Geri Kalanlar cephane, güçlendirici, gg enerjisi ve dosya

Manitu bunu beğendi.
  6. 01.06.2019

Açılan sandık 425 4-x haritalarında.

7 LF4
    20 Apis
    7 Zeus

Bunların çok az olduğunu düşünüyorum sizce nedeni nedir ?
    Diğer ödülleri yazmadım benim için önemli olanlar bunlar.

7. bence normal dostum öyle zaten zeus parçası az cıkıyor lf4te bana sorarsan normalde 60 sandıkta 1 cıkartmıssın eskiden olsa 100 sandıkta 1 tane gibi ortalama vardı anlıyacagın normal dostum

8. Viraaa

Viraaa User

daha ne olsun mubarek.

9. uninstable

uninstable User

139 kutudan
    6 zeus
    7 apis
    4 lf4
    tabi bir sürü cephane atlama kuponu vs

10. joetly

joetly User

dün akşam üzeri boss lordakium kestim. çok zorladı. yeşil ganimet kutusu çıktı. zeus günü açmak için beklettiğim 5 adet anahtarım vardı (günlük girişten kazandığım) venom birleştirmek amaçlı transistor için neredeyse 2 haftadır uğraştım maddeleri topladım kondansatör çıkar umuduyla açtım kutuyu. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

1 adet anahtar ile hibrit işleyici ve mikratransistör. en azından kondansatör için uğraşsaydım keşke :)

11. uninstable

uninstable User

venom birleştirmek için malzeme harcama, credit biriktir açık arttırmadan veya yeşil kutu biriktir zeus lf4 gününde topluca aç venom ve diğer goliath tasarım gemiler düşer böylece

12. joetly

joetly User

sayın uninstable cevabın için çok teşekkürler yeşil kutulardan gemi çıkabiliyor mu? yoksa o gemiden varsa tasarımları mı çıkıyor? hani yeşil mavi renk gemiler oluyor, ben eğer gemin var ise onun değişik renk için çıkıyor sanmıştım. o zaman parçaları cyborg için ayırayım. cevabın için çok teşekkürler.

13. uninstable

uninstable User

venom diminisher spectrum solace sentinel bunlar eskiden goliath gemisinin tasarımlarıydı goliath olmadan kullanılmıyordu ama şimdi kendi başına gemi oldu ve yeşil kutulardan zeus günü lf4 günü kutularından çıkmakta

14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yeşil ganimet kutularından Solace, Venom, Diminisher, Sentinel ve Spectrum gemileri çıkabiliyor. Eğer kutudan çıkan gemiye sahipseniz, bu gemi yerine 10.000 Uridium hesabınıza eklenir. Gemi tasarımları Obsidyen ganimet kutularından çıkmaktadır.

İyi forumlar.

ADAMIN-DİBİSİN[CİXX] bunu beğendi.
  15. xxkubixx

xxkubixx User

bir ara not defterine yazıyordum çıkanları onları paylaşayayım.

Dün zeus gününde:
    50 anahtar
    1 Zeus
    2 LF4
    Solace

105 Anahtar Zeusta
    1 zeus
    1 apis
    2lf4

100 Anahtar zeusta
    8apis parça
    3 zeus parçası
    4 lf4

50 Anahtar Zeusta
    2 apis
    1 zeus

hibrit işleyici çıksın diye normal günde 50 anahtar açtım hiçbirşey çıkmadı.

toplamda bir sürü parça çıktı sayborg için sadece 3 miktotransistör kaldı.
    Toplamda 4 xl kamu çıktı.

Son düzenlenen: 16 Temmuz 2019
  16. WolfWar

WolfWar User

İyi zeus çıkarmışın

17. Bykurt21

Bykurt21 User

Zeus günü 500 kutu açtım ;
    16 parça apis ve apis tamamlandı. Ama Açmadım
    13 parça zeus.
    10 adet hibrit ve mikro.
    41 adet nano kondansatör.
    12 adet LF 4
    1 adet 10 k uri.

18. WolfWar

WolfWar User

Güzel kazanç.

Bykurt21 bunu beğendi.
  19. Spinaci

Spinaci User

50 parçalık çatal kaşık seti

20. 700 sandık açmıştım sayborg malzemeleri tam olarak çıktı hibrit nano kondensator felan onun haricinde 20 tane aynı gemi tasarımı çıktı bunun yerine her bir tasarım için veirlen 10 k uridiumu hesaba katarsan 200k uridium geldi ,, 25-30 lf,4 6-7 50 lik kamufle cephane vs

Edit: Arkadaşlar hibrit işleyici nano kondensator için topluyorsanız bir taktiğim var
    ben atıyorum 3-6 da toplarken hibrit veya kondensator bulduysam hemen map değişip devam ediyorum mesela 3-7 e geçip topluyordum orda da cıkınca 3-8 e geçip topluyorum vs vs 2-5 2-6 2-7 2-8 felan böyle hibrit kondensator buldukça map değişiyordum o arada ilk mape donene kadar soguma oluyordu bu sayede tamamını elde ettiğime inanıyorum

Ama yanlışım olabilir totem sonıcta her sandık için ayrı bir şans olabilir ben her sandıgın bir id si olduugna inanıyorum aslında sandıgı topladıgımızda ne cıkacagı onceden belli o sandıgın id sine işleniyor o yuzden aynı mapte belli sayıda aynı itemden koyduklarına inanıyorum

Son düzenlenen: 8 Eylül 2019
    polatalemdar311 ve .Paradoks. bunu beğendi.