Korsan Kutularından Neler Çıkardınız ?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yeni prometheuus kutularından açtım 1 tane poison tartarus 1 tane karbonit hecate 1 tane prometheus hammerclaw çıkardım gerisi çöp 12 kutu açtım 2 tanede 10k uri

2. Qossy

Qossy User

Bugün devam eden zeus gününde 600 kutu açtım. Detaylıca paylaşmak istedim:
    16 Apis parçası
    15 Zeus parçası
    26 H-PS
    74 H-HFC
    4 H-HP
    1 H-MT
    20 H-NCO
    74 H-NCA
    110 Günlük dosyası
    4 Magma LF4
    5 Hiper LF4
    2 Yansıma LF4
    1 Normal LF4
    2 Kararsız LF4
    1x 10 k uri
    Malumunuz üzerine geri kalan çer çöpün sayısını not edemedim :). Bu istatistiklere göre zeus'u açmak için önümüzdeki eventte bi 600 kutu daha açmalıyım :D
    Özet geçmek gerekirse 50 kutuda 1 APİS+1 ZEUS parçasını banko atıyor. 2250 ganimet kutusu ile tamamlayabiliyoruz. Tabiki bu benim bugün açtığım oranlara göre. Çok şanslı birisi 1 k kutuda da halledebilir işini :D Umarım yeni başlayan arkadaşların kafasında fikir oluşması adına yardımcı olmuştur bu veriler.

EDIT: Açtığım yerleri yazmamışım belki merak eden olur. Ağırlıklı olarak 4-1 4-2 4-3 PvP haritalarında açtım(350-400 tanesini) kalanları ise random haritalarda o an aklıma esen yerlerde açtım

3. 600 sandık indirimsiz 900.000 uri.

1 Zeus parçası 33.000 uri. Yani zeusa uri vermek yerine aynı parayla sandık alıp açsanız çok çok daha karlı oluyorsunuz.
    Örneğin 14 LF4 çıkmış 4 H-HP çıkmış bununla 4 iris yapılır.
    Peti yapacak kadar malzeme zaten çıkmış.
    74 H-HFC çıkmış lf3 yaparken iki tane istiyor, tam 37 tane lf3 yapabiliyorsunuz.
    1H-MT, 8H-NCO, 10H-HFC ile de "SOLACE" yapılabiliyor.
    Nereden bakarsan bak 900.000 urinin 4-5 katını vermiş oyun.

O yüzden her zaman savunuyorum kesinlikle yeni başlayan bir oyuncu parayı Altın Gününde sandığa gömerse tüm eksikliklerini gideriyor.

Bu arada ben de 10 tane açtım demin 1inde kararsız lf4 verdi, 2 tanesinde 10.000 uridium verdi :D, 2 tane de donanım verdi gerisi cephane.

4. Qossy

Qossy User

Dediklerinize katılıyorum. 5.90 tl ye yüzde 25 indirim bonusunu alınca 600 tanesi 675 k Uriye denk geliyor ki 225 k uri tasarrufu yapıyor. Sadece kutu acarak zaten 225 lik gemileri(Venom Solace Sentinel vs) rahatça tamamlayabiliyorsunuz. PET i felan zaten ilk 10-15 kutuda hallediyorsunuz. Sadece gemilerle petlerle zaten kendini amortiliyor neredeyse. LF4 ler zeuslar apisler bonus ki bunların yanında 150-200 civarı atlama kuponu günlük dosyaları gg enerjileri cephaneler vs bi ton dikkate almadığımız ama sürekli kullandığımız şeyler de var.

org2BordoGüç bunu beğendi.
  5. Mevolenttt

Mevolenttt User

lf4 gününde 50 tane açtım:

3-4 haritasında:
    4 tane lf4
    spectrum
    solace
    3 adet apis parçası

6. Mineral

Mineral User

3 ay kadar önce ilk anahtardan bir çift uzay terliği çıkınca bir daha açmadim

7. emregz37

emregz37 User

Zeus günü direkt Zeus çıkardım

192 anahtarda

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Oldukça şanslıymışsın diyebilirim. :D Herkese denk gelmiyor böyle şeyler. :D :)