Korsan kutusu bulucu modül

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FASTRAC tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Petlere korsan kutusu bulma modülü eklensinmi?

1. Evet

94,4%
  2. Hayır

6,5%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lf4 günü için kutu aldım hepsini acamadım gün bitti elimde anahtarlar kaldı kutu aramak insanı zorluyo bulucu olmasını destekliyorum.

2. webce

webce User

aynen beynim sulanıyor 200 anahtarı lf4 gununde yeşil kutu bulcam diye

3. krdea bn oyumu olaun diye kullandim ama bi de aoyle dusun boyle bi se cikarsa herkes alir bundn sonra hic kutu toplayamyiz ozel gunlerde bi kutunun basina gectigimiDe coktan baskasi almis olur

4. webce

webce User

ya arkadaşım zaten tıoplayan toplamış toplucanı

5. yanlış düşünüyosun daha bir sürü adam var lf4 leri tam olmayan apis zeusu olmayan

6. Merhaba ,

Çok kısa sayılabilecek +/- yada +1/-1 gibi yazmak yerine biraz yorum yazarsanız daha iyi olacaktır.

İyi forumlar.

7. webce

webce User

emın ol gereklı bırsey hammadde bulucudan daha gereklı

8. Bir güzel fikir daha geldi , tebrikler.

9. -ZİFİRİ-

-ZİFİRİ- Guest

Merhaba,

Ben de fikrinize katılıyorum ve kutu toplamak sıkıcı bir hal aldığı için böyle bir kolaylık geliştirilmelidir.

İyi Forumlar.

10. Gayet güzel fikir +1

11. şans faktoru değişceğini sanmam en yakında bulunan kutuyu göstericek sonra oraya gidip fare ile tıklayıp kutuyu açıcaksın

çok güzel fikir konuya resim ve modulun uridium fiyatını eklersen daha iyi olabilir.

12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

olmadi petler dovusebilsin hangi pet guclu ise o digerini yensin kutuyu o alsin:)nasil 4 x lerde kutu yarisina giriyo petler ,benim pet orda surekli toplaniyor aliyor hep bos:/ bu sandiktada boyle olur bende ama yinede olumlu oy verdim

13. Salih-Amel

Salih-Amel User

İyi olur ama çok pet patlar belki bir kutu için oyuncalr kapışabilir

14. destekliyorum +1

15. Selahattin

Selahattin User

30 anahtar alabileceğin uriyi nereye harcamıyosunki :) yada şöyle sorayım pet in için almadığın bir modül kaldımı. bende çıkması taraftarıyım. saatlerce sandık aramaktan gına geliyo. kaldıki oyunu oynıyan kesim belli ya çalışan ya öğrenci hal böyle oluncada oyun için ayırdığım süreyi sandık arayarak geçirmek istemem doğrusu...

16. Bi yandan iyi olacağını düşünsemde Başka şekilde düşünürsek kutuları bulması kolaylaşacağından ganimet kutusu artık herkes tarafından alınacak Apis günü Zeus günü ve lf-4 günleri haritalar çok kalabalık olcak Herkes kutu açacak Lf-4 dün denk gelmeside şans işi olacak Bi haritada 10 kişi utu açsa 10 kişiden birine çıkacaktır yani Şuan ben elimle kendim arıyorum ve haritada başka kimsenin açmadığındanda emin olduktan sonra o haritada kutu açıyorum

17. Darion26

Darion26 User

Güncel.

18. Angelbirds

Angelbirds User

Bu konuyu görmedim bende açtım ama bunu yukarı taşımak daha mantıklı +1 :)

19. GREED

GREED User

Bana göre çok güzel :) +1

20. WolfWar

WolfWar User

Fikrin çok güzel fakat bence bu korsan kutusu bulma modülünü PET'imizin leveline göre (eğer 8 level geçmişse 3 level olarak) korsan kutularında çıkaralım şans oranıda %17 olsa yeter sanırım :)

ÈrroR_™ ve Angelbirds bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.