Destek Kredi Kasma

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve NeqRoo tarafından 27 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. NeqRoo

NeqRoo User

Merhaba,

Şu an 21 pro 8 iris (apis 32 parça) bir gemim var. Hesabımda 35k rinusk 15k takip var. Aynı zamanda Centurion Tyrannos tasarımı var fakat gemi yok. Sürekli olarak zeta yapıyorum fakat kredi konusunda yetersiz kalıyorum. Anahtarlar birikiyor ama yeterli kredi olmadığı için ne pro ne de centurion alabiliyorum. Sizce en hızlı nasıl kredi kasarım

(Şu an kullandığım gemi %8 hasar modüllü Spectrum)

2. bence pet varsa bi ticaret modülü çek talon felan kes kargo kutuları topla zaten 2000 duranium 2000 prometid 300 promerium modülle satınca 2.5m civarı kredi alıyorsun

3. Tallon kesmenin en iyi kredi kasma yöntemi olduğunu düşünüyorum, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi pet'in 3. seviye ticaret modülü varsa %30 kârla pet'ini oto yağmaya alıp kargo kutularını da satarak güzel kredi kasabilirsin. Onun dışında kastığın urilerle zeta açman da yardımcı olacaktır, her seferinde 25m kredi veriyor. Ayrıca hocam 15k takibi nasıl kastın acaba ben de kasmaya çalışıyorum da hızlı bir yolu var mıdır :)

4. NeqRoo

NeqRoo User

Yanıtlarınızız için teşekkürler. 15k takibi invoke çıkınca sıkıp sonra bırakıyordum impulse kesiyordum. zaten 1 invokeye 8 kişi dalmadığı için sürekli çöp atıyor

5. sadece 1-2 vuruş atıp bırakıyo musun yani sonra gidince kutuları alıyosun yerden doğru mu anladım

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Eskiden biraz uğraştırıcı lakin çok karlı bir yöntem olan 5-2 haritasında kargo kutularını toplayarak satış işlemi yapıyordum Bu taktiğin hala geçerli olduğunu düşünüyorum İlgili Konuyu yaparken açık arttırmadan hammadde desteğini almayı unutmayın derim :) kimse pek önem vermediği için düşük fiyatlara almanız çok mümkündür.

İyi Forumlar.

7. NeqRoo

NeqRoo User

aynen öyle
    teşekkürler, hammadde desteği aklıma gelmemişti hemen çift destek alıyorum

Titan. bunu beğendi.
  8. bu faydalı konuyu açana da cevaplayanlara da teşekkür ederimmm

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  9. NeqRoo

NeqRoo User

Sizce önce Centurion mu (Tyrannos var) yoksa prolara devam mı?

10. çar durumumuz hemen hemen aynı ben proları fullemeye devam ediyorum şahsen tryannosa pek ihtiyacım yok gibi

11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Prometheus lazerlerini tamamlamanız daha önemlidir fakat centurion alarak da tyrannos tasarımının bonuslarıyla hızlı şekilde kasılabilirsiniz. Bir kaç prometheus lazeri daha yaptıktan sonra centurionu alıp tyrannos centurionla kasılmanızı öneririm.

İyi forumlar.