kredi kasma

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve adadadad tarafından 21 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. adadadad

adadadad User

s.a arkadaşlar gemim rahatlıkla kasıla bilecek durumda cok krediyi nerden kazana bilirim yardımcı olack varmı şimdiden teşekkürler

2. A.s. Kappa kapısı en güzel krediyi veriyor. İnvoke güzel kredi veriyor (tek kesmeye bakın veya çok ortaksız). Birde korsan haritalarındaki npc ler çok veriyormuş galiba (ben pek takılmıyorum oralara)
    Bi arkadaş çalışma yapmış forumda konu var link paylaşımı yasaktır

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ekim 2020
  3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

BL haritalarında ve 4-5 haritasında kasılarak en hızlı şekilde kredi kasabilirsiniz. Ayrıca belirtilen linke buradan ulaşabilirsiniz.
    Link paylaşımı yasak olduğu için belirttiğiniz konuyu mesaj içeriğine ekledim.

İyi forumlar.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  4. Pardon. Forum içi link paylaşılmasınında yasak olduğunu bilmiyordum.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Bağlantıların içerisinde oyuncu arkadaşlarımız ne olacağını göremediğimzden dolayı moderatörler dışında oyuncu arkadaşlarımız için sorun olabilir.

6. Battleray sanırsam 1m civarı credits veriyordu , o açıdan önermiş olabilirler . Hem x1 ile kolaylıkla kesilebilen bir NPC , bence de kredi kasmak için çok iyi . Invoke için yeterince güçlü değil isen ve çok zaman harcatacaksa , battleray avla derim .
    Zaten biliyorsundur ama yine de yazayım , ambar genişletme cpu'sunu citadel gemine takıp , skylab'tan kendine promerium gönderip satmak da çok iyi bir yöntem , oyun-içi bir efor sarfetmeden extradan kredi kasmış olacaksın .

7. keskinniyo

keskinniyo User

Geçenlerde farkettim bunu. Bazı otomatikçi kardeşlerimiz gemiyi x6 ya bırakıyorlar gece gündüz cubikon dönsün diye. Sende böyle birini bulursan takıl peşine x1 sıkıp hem credi hemde uridium açısından çok iyi kasılırsın.

8. yarın hafta sonu hem agatus hem boss curbibitor çiçekler çok uzun süre oyunda olacak ortalama 8 saat oynarsan haftasonu 500m si var rahat

9. Esenlikler. Eğer orta seviye bir oyuncuysan zeta yaparken de güzel kredi kasarsın. Yanındaki günlük dosyaları, ganimet anahtarları vs. de cabası.