kredim ne zaman verılecek !!! :@ [ NEFES ADMİN ]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve N€sTLé tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. N€sTLé

N€sTLé User

dediğinizi yazdım bunu gonderdıler

Merhaba,

oyunlarımızı oyuncularımızın gereksinimlerine göre ayarlayabilmek ve geliştirebilmek için, oyuncularımızın görüşlerini almak bizim için çok önemli. Bu vesile ile her soruya anında cevaplandırmak için büyük uğraş veriyoruz. Yinede birkaç işgünü içerisinde cevap alamadığın zaman, bunu bize bir E-Mail ile bildir.

Böyle hareket et:

- Sorununun konusunu ve bilet numarasını yaz, bu araştırmamızı kolaylaştıracaktır. Örneğin: „CE: Bilet numarası 2014031710006494”

Sorununun işlemini hızlandırmak için, lütfen bu bilgileri de ekle:

- Oyun ismi ve gerekirse lisan
    - ÜYE-İD
    - Kullanıcı ismi

Sıkça sorulan sorular SSS bölümünde de cevabını buluyor. Veya oyununun yardım sayfasına bak, belki sorunun cevabını orada da bulabilirsin.

Bigpoint-Support-Takımın

Tel: (Support değil): +49 (0) 40 - 88 14 13 - 0 begin_of_the_skype_highlighting +49 (0) 40 - 88 14 13 - 0 end_of_the_skype_highlighting
    Faks: +49 (0)40/88 14 13-906
    http://www.bigpoint.de

BIGPOINT GmbH
    Drehbahn 47-48
    20354 Hamburg | Germany

Managing Director: Khaled Helioui
    Business Registration: HRB-Hamburg 94148

2. Nefes

Nefes User

Merhaba
    Supporttan gelen ilk mesaj otomatik mesajdır 2. gelecek mesajdan sonra sanırım bir açıklama yapılır ve incelenmeye alınır bekleyin kısa zamanda hata düzelecektir cevap gelmez ise bu mail üzerinden tekrar mesaj atınız.

3. N€sTLé

N€sTLé User

yanı bugun irise basamıyorum oylemı yav bole oyun mu olurr !

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Support yoğunluğa göre sizin sorununuzu değerlendirmeye alacaktır lütfen azıcık sabır.

5. N€sTLé

N€sTLé User

azıcık sabır dıyorsunda admınım sabah 8 den berı beklıyorum bole ısmı olur ama ırıs alıcaktım 9 ıhalesınde kredım gelmedı nasıl bi iş ben sızın yuzunuzden ırısmı alamıyorum .s

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hatalar olabilir maalesef bizlerin yapabileceği bir şey yok olsa zaten sizi bu kadar bekletmez anında bu sorunlar ile ilgilenebilirdik ama supportu beklemelisiniz bu kadar stres yapmayın sonuçta oyun ve bir yere gitmiyor oyundan stres yapmadan zevk alarak oynamak en güzeli bugün olmaz yarın olur sonuçta oyunun kapandığı yok dimi sizde kendinizce haklısınız ama yapabilecek maalesef birşey yok.

7. N€sTLé

N€sTLé User

iyide admın sızde bılıyorsunuzkı hafta bası ve ıhalede erken saatlerde hersey ucuza gıdıyor saka yapıyor gıbı konustunuz zaten supportunda forumunda ne ıse yaradıgını gercekten anlamıs degılm

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Şaka yapmıyorum sadece sizi biraz sakinleştirmek amacım ama olmamış demekki maalesef yapabilecek birşey yok beklemelisiniz.

9. N€sTLé

N€sTLé User

zaten bekliyoruz anlamış değilim gerçekten tartısma manasında degılde konu manasında baza alarak cevaplarsanız bu forum ve support'un yaradıgı iş nedir moderatörüm ?

10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Support teknik konulardan sorumludur ve üyenin sorunlarını gün içerisindeki yoğunluk derecesine göre çözüme kavuşturmaya çalışılır bizler ise yönlendirme ve bilgilendirmeden sorumluyuz bilmediğiniz oyun ile alakalı çözemediğiniz sorulara yanıt veririz ve yönlendirmelerde bulunuruz.

11. N€sTLé

N€sTLé User

genel olarak yonlendırmelerın olumlu sonuclara cıktıgına sahıt olamadım supportta boş zaten gercekten gereksizz . tskler bılgınız ıcın kolay gelsın ... ;)

12. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Support DO ekibinin en yetkili birimidir. Kendilerinin çözemediği sorunu başkası çözemez. Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.