kristallin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **EIC-CIE** tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. az önce boss kristallin kesiyordum canı full du hiç birşey yok gittim saldırdım kamikaze hellstorm falan attım çabuk ölsün diye sonra biri geldi oda saldırmaya başladı sonra birden kırmızı yanarken beyaza dondu arada saldırıyı falanda bırakmadım :mad: :mad: supporta falan yazsam bir işe yararmı supporta nereden ulaşabilrim bu dosdoğru çalmak veya oyun hatası gibi bişey yukarıda özellikle belirttim saldırıyı hiç kesmedim hep yanındaydım ama son anda geldi falan :mad: nasıl oluyor bu!! :mad:

2. BonusRasta

BonusRasta User

Biri senden daha fazla hasar veriyorsa alıyor diye hatırlıyorum. Gerçi bir ara ben adamın birine yardım etmek için ateş etmiştim ama bana geçmiş haberim yoktu. Adamda az hasar veriyordum. Neye göre oluyor bende merak ettim şimdi

3. yok hasarla alakası falan yok onun olsada zaten 30-40bin canı anca kalmıştı okadar hasar veripte ona geçme gibi bi ihtimalide yok

4. KARANLIK

KARANLIK User

Şöyleki eğer biri roket atıyorsa bir süre siz saldırınca size kırmızı gözükür.Ancak o gelip saldırınca onda olduğu gözükecektir size.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.