Kronos Kapısı NPC

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Auset tarafından 8 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Auset

Auset User

Kronos kapısında gelen evil you NPC'si nedir?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ekim 2020
  2. Evil You son yaratık gemisinin adıdır Kronos kapısında.Ve sizin geminin birebir kopyasıdır.Ayrıca HSTRM-01 roketleri fazladan kulanmakdadır.
    Evil You gemisi sizin geminin birebir kopyası oldu için herseyi eşittir.
    Duranium,Promerium,Seprom,Uçuş Düzenleri,Destekler, Evil You gemisinde mevcut değildir .
    Evil You , Kendi Geminizin kopyasıdır. Sizin Sıktığınız cephane türünü ve HellStrom Roketatar türünü kullanır. Sizin yaptığınız her hareketi taklit etmez.
    Ayrıca Evil You bir takımdan NPC ' dir. Bu nedenle Mayın işlemez ve Siz Kamikaze attığınızda size Kamikaze atmaz.
    Ayrıca Yanındaki 8 Evil İris , Sizin İrisleriniz gibi değildir. Evil You ' dan bağımsız hareket eden 8 Ayrı İris Droit NPC ' sidir.

Eski konulardan bulup alıntı yaptım. Bende bilmiyorum.

3. Esenlikler.
    Kronos kapısının son bölümündeki kendinizin bir kopyasıdır.

4. mesela kronos kapısına citadelle girersin sonra gemiyi goliye döndürüp citadel ödülü alırsın böylece senin kopyan olmamış olur.yoksa budamı bug.

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım. Kronos kapısında son bölümde kendi geminizin kopyası gelmektedir. Bu NPC Evil You olarak geçmektedir.

İyi forumlar.

6. Auset

Auset User

teşekkürler kilitlenebilir

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.