Destek Kronos parçası sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve M-A-Y tarafından 29 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. M-A-Y

M-A-Y User

Bugün kronos için çifte değilmi?
    kappa yaptım 1 tane girdi.
    Bir sorun mu var bende.
    Yoksa genel olarak mı değişti

Takvimde çift diyor :

2. Aliens

Aliens User

Kappa kapınız için daha önceden 1 parça almış olmanız mümkün mü? Akşam bende bir adet Epsilon yapacağım; vermezse bu konuya gerekli bilgiyi atarım.

3. M-A-Y

M-A-Y User

Hayır. Benlik bişey olmadı. Kesinlikte etkinlik işlemedi

4. Aliens

Aliens User

Support'a yazarsanız sorununuza çözüm bulacaklardır.

5. ateistkeci

ateistkeci User

Genel bir sorun var bir çok kişide bu gün tek parça vermiş

6. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Sırf bu yüzden bende yapmadım. 2 epsilon yapıp bugün pazar günü kronosu açacaktım ne güzel :(

7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

İlgili sorunun farkındayız, konuyu ilgili yerlere raporladık resmi bir açıklama geldiğinde sizler ile paylaşacağız.

İyi forumlar.

8. M-A-Y

M-A-Y User

Kronos için ürüdyum biriktirip kapı açmıştım bitirecektim bu gün ama olsun sıkıntı yok

9. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Farklı bir sorunuz yok ise konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. Ne yapacağımız hakkında bilgi vermediniz hala.Supporta mı yazacağız bekleyecek miyiz ,bir bardak su mu içeceğiz?

11. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Şu an supporta yazmanız bir şey ifade etmiyor. Merkez ekipten gelecek haberleri beklemekten başka bir şey yapamayız. Muhtemelen script tarzı bir şeyle ya da güzel telafi ödülleriyle bu sorunun üstesinden gelinecektir.

İyi forumlar dilerim.

12. 2 Alfa 1 kappa nın ederi min.200.000 uridium.Hala beklemekteyiz.Masamda da 1 bardak soğuk suyum hazır:).Bu kadar zor olmasa gerek bu işin telafisinin .

Nasıl yani çifte ödülü alanda mı var? Varsa eğer böyle bir durum sebebini bilmek isterim!!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Mart 2020
  13. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Özel Kronos günlerinde Kronos parçalarını iki katı vermektedir.

İyi forumlar.

14. :).Sayın moderatörüm konu farklı biraz.O normal olanı.Anormal bir durum var. Ateistkeci nin dediği doğru ise büyük sıkıntı var.Ne demek "BAZI" larına veriliyor da bize verilmiyor çifte ödüller.Önce bunu bi öğrenelim diyorum iddianın sahibinden.

Son düzenlenen: 8 Mart 2020
  15. ateistkeci

ateistkeci User

Hiç kimseye verilmedi genel bir sorun vardı :)

16. Sayın ilgili, telafi söz konusumu ne olucak ya da ne zaman olur?

17. Aman Allahım.Az daha günaha girecektim ateiste uyup:).İyi de neden sadece ben sitem ediyorum ?Madur çok olmalı.Bu da az bi maduriyet değil hani!Herkes uriyi kolay kazanıyor olabilir mi acaba?Aklımda ☾☆_.DΞŁİ.☾☆ sorular ...

nickaraqua8 bunu beğendi.
  18. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Durumla ilgili herhangi bir güncelleme olacağı zaman forumdan duyurusu gerçekleştirilir.

İyi forumlar.

19. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Oyunda hata var fakat suçlu oyuncular olarak bizler oluyoruz.Neden mi ? arkadaş bakacağız etkinlik geldiğinde bildirim geliyor zaten değil mi ? geçen hafta bende yapacaktım fakat etkinlik olmadığı için yapamadım bnu hafta tamamladım sıkıntım da yok açıkçası :) Bi işe başlamadan sağına soluna kenarına bakmalıyız arkadaşlar oyundan ibaret değil hayat kulağınıza küpe değil dövme olsun. Küpe olur da düşer dövme orada kalır.

can123can bunu beğendi.
  20. Kardeşim kusura bakma senden farklı düşünüyorum ben.Adam demiş ki "sana bu gün yaptığın kapılardan çifte ödül ve-re-ce-ğim(.)".Ben de yapmışım bi alfa bakmışım ki tek kat ödül vermiş.Sormuşum soruşturmuşum ne cm ne ca var oyunda.Bakmışım forumda biride yazmış hatayı.Ok demişim bende altına notumu düşmüşüm ve yapmışım diğer kapılarıda çifte ödül alacağım diye.Müslümanız daaa.İnanmışız.Suçlu mu olduk şimdi .Hadi benim suçum var .Hocanın dediği gibi;DO ekibini tenzih ederek söylüyorum."Hırsızın hiç mi suçu yok"?Hakkımızı aramayalım mı yani.Koyun muyuz biz önümüze ne konursa yiyelim.Senin bakışların biraz andırıyor ama benden böyle bir şey bekleme kardeşim.Kal sağlıcakla Cabbar.

ateistkeci bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.